Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 4 hetes kiskutyám miért nem...

~Blue kérdése:

A 4 hetes kiskutyám miért nem tud normálisan menni mind a 4 lábán?

Figyelt kérdés
Alig tud menni a 4 lábán, a hátsó lábai mindig szét állnak és ez miatt legjobban hátra felé tud menni (de, előre is tesz néhány lépést). A két első lábaival nincs semmi gond. Talán kell még neki egy kis idő? Vagy a hátsólábaival vannak a gondok?

2015. dec. 6. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került hozzád 4 hetesen? Még nagyon kicsike! :O
2015. dec. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetes még nagyon pici, tedd olyan helyre, ahol nem csusznak szét a hátsó lábai. Mondjuk szónyeg
2015. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak: Már születése óta nálam van.

2. Válaszolónak: Köszönöm, majd kipróbálom, hogy fog-e tudni menni szőnyegen! eddig csak padlón járkált.


Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy már némelyik 4 hetesen is tud járkálni..De még várok vele 1 kicsit, köszönöm a kommenteket! :)

2015. dec. 6. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
lehet, hogy csípőproblémája van, diszpláziás kicsit. tornáztatással 15 perc naponta egy hónap után javulást látható. én így már kigyógyítottam ilyen beteg kutyát. ez működik embereknél pár hetes csecsemőknél is. ezt is tapasztaltam.
2015. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan opció,hogy állatorvos,nem derengett még fel?

Ha már szaporítottál.

2015. dec. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állatorvos mit mondott erre?
2015. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem találom, de van egy olyan fejlődési rendellenesség kölyköknél, amikor "fókázik" a kiskutya.

Ne várj vele, egy jó ortopédushoz vidd el.

2015. dec. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ÁLlatorvoshoz el kéne vinni..Mondjuk. Mi nem is látjuk hogyan, s mit csinál, te aki látod se tudod mi baja van, akkor innen mi mit modnjunk?

Légy jó gazdi és vidd el egy dokihoz, mert NAGYON DURVA DEGENERATÍV GENETIKAI BAJA IS LEHET !!!

(By the way: hogyhogy nálad született?)

2015. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentokat, nem is kellet elvinnem a dokihoz, csak vártam 1 hetet, és már szaladgál, már rág mindent. Makk egészséges!!:)

De azért köszönöm a kommentokat :)

2015. dec. 23. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!