Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám meghalt 2 évesen....

A kiskutyám meghalt 2 évesen. Hogy tudnám túl tenni magam rajta? Az életem volt!

Figyelt kérdés
Egyik nap még semmi baja nem volt a kis drágámnak, estére rosszul lett,hányás,véres hasmenés.. elvittük ,infúzióra kötötték,adtak neki antibiotikumot..de másnap reggelre itthon halt meg a szemem láttára(elvérzett). Még aznap kiderült hogy mérgezés volt és nem lehetett volna tenni ellene semmit. Annyira vigyáztam rá!! Benti kutyus volt, állandóan figyeltem az udvaron is hogy mit csinál,mikor kiengedtem pisilni. A mindenem volt!!! És nem tudtam megmenteni!! A szivem megszakadt. Nem tudom elengedni Őt :( Nem tudom hogy valaki mérget dobhatott be vagy csak valami mérgezőt ehetett..de ha bedobták, akkor hogy lehet ilyen valaki???? A fura hogy az udvaron lévő kutyusnak semmi baja nincs(hálistennek)

2015. dec. 10. 13:06
 1/10 A kérdező kommentje:
A gyerekem volt!! Magam hibáztatom, jobban kellett volna vigyáznom rá :(
2015. dec. 10. 13:11
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
majd tulteszed magad rajta. Az elet megy tovabb.
2015. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Milyen méreg lehetett nem mondta a doki?

Hogy vérzett el?


Sajnálom ami történt,remélem a kertet végig néztétek,nehogy tényleg legyen méreg,csak a másik kutya nem találta még meg. Bent nem ehetett meg semmit?

2015. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk milyen méreg,csak annyit tudunk hogy a májára ment és az infúzió hatására mikor hazaengedték nem széklete volt hanem eleven vér folyt belőle..azt mondták nem lehet megmenteni :( De tényleg semmi tünete nem volt,egyik pillanatról a másikra lett rosszul. Másfél nap alatt elvitte..Átnéztem az udvart,semmit nem találtam. Bent meg minden el volt zárva előle, új növényünk sem volt. Egyszerűen szörnyű ami történt
2015. dec. 10. 13:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az borzasztó :(


Idő kicsivel segít majd. Próbálj többet foglalkozni a már meglévő kutyátokkal.

2015. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Sírj. Sokat segít.

Ha enyhül a fájdalom fogadj magadhoz másik kutyát.

2015. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Sokan nem gondolják de esetleg valamilyen gyógyszer is lehetett, ami leesett, senki nem vette észre és a kutya megette...


Őszinte részvétem....

2015. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

"A gyerekem volt!!"


Esetleg nem laksz együtt még valakivel akinek már az agyára mentél ezzel?


Ne érts félre, nekem is van egy csivim, ő a mindenem, de ő akkor sem egy gyerek, hanem kutya, tehát úgy is kezelem, vannak szabályok az életében, sétáltatom, játszik más kutyákkal, stb. De vannak olyanok, akik szó szerint úgy bánnak a kutyával, mint egy csecsemővel (csilivili, flitteres kisruhák, babakocsiban tologázás, állandó abajgatás, stb). Az ilyen nagyon idegesítő tud le az embereknek.

2015. dec. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Soha nem öltöztettem,vagy tologattam babakocsiba. Úgy játszottam vele mint egy kutyával szokás. De attól még nagyon hozzá tud nőni az ember szívéhez(főleg mikor az embernek se testvére,meg ha hazajön akkor ő az aki várja haza). És úgy érzem egy szép hosszú életet érdemelt volna,nem ezt a sorsot..
2015. dec. 10. 17:36
 10/10 anonim válasza:
szia! nagyon sajnálom, az én kutyám is most 2 éves és el sem tudom képzelni mennyire fájna az elvesztése. ne hibáztasd magad, beszélj róla, sírj, engedd ki magadból. szerintem igazán nem leszel túl rajta sosem, de az idő majd segít enyhíteni. próbálj meg arra emlékezni, hogy milyen boldog élete volt és mennyire boldoggá tett téged.
2015. dec. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!