Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ők fajtatiszták?

Szerintetek ők fajtatiszták?

Figyelt kérdés

Kérlek ha nem azok és közölni akarjátok akkor próbáljátok visszafogni magatokat. De mondjátok hogy mibe hibáztam.

[link]

Köszi:D


2015. dec. 27. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem. Fajta jellegű keverékek maximum, a hirdető pedig egy szaporító.
2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Ha fajtatiszták, vagyis törzskönyves szülőktől származnak, akkor nekik is automatikusan jár a törzskönyv, nem csak igény szerint, még akkor is, ha "tenyészetfelszámolás" van. A képek nem mondanak semmit, azokat bárhonnan le lehet szedni.

2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2015. dec. 27. 17:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani havanese fajtamentést?
2015. dec. 27. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha venni szeretnél, akkor kenneleket keress, ott miután beszéltél a tenyésztővel és kölcsönös a szimpátia, le tudsz fogalalózni egy jövőbeni alombeli kölyökre, de azt 150 alatt nemigen úszod meg. Ha annyira nem fontos és beéred avval is, hogy egy hasonló keverék kutyusod legyen, akkor meg nézelődj a menhelyeken, azt nem tudom, hogy van-e aktívan működő fajtamentő csoport ilyen kutyusoknak. Kérlek légy felelősségteljes és bárhogy is döntesz, semmiképp se támogass szaporítót! Az ilyen apróhirdetős oldalak alapon felejtősek. Tenyésztők nemigen hirdetnek ilyen módon kiskutyát! Sok szerencsét!
2015. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon van egy "bichon rescue" nevű csoport, ha minden igaz, kukkants be hozzájuk, hátha!
2015. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és ameddig nem írtatok addig utána olvastam és rájöttem hogy tényleg nagyon nagyon nagyon nem kéne szaporítótol venni köszi :D
2015. dec. 27. 17:26
 8/10 A kérdező kommentje:
És szerintetek melyik a legjobb kennel?
2015. dec. 27. 17:27
 9/10 Gyöngy9400 ***** válasza:
56%
Ha a fajtamentés keresed meg, azzal két kutya is jól jár :) Az, amelyiket magadhoz veszed, és az, amelyik a helyére kerülhet. [link]
2015. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tuti szaporító. Megnéztem a többi hirdetéseit, a bichon-on kívül van még közép és óriás snauzer illetve labrador is... egy tenyésztő nem foglalkozik ennyi fajtával
2015. dec. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!