Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi képeken lévő kölyök...

Az alábbi képeken lévő kölyök boxerek fajtatiszták és renben vannak kinézetileg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Kis méretűek a képek, de szerintem a lényeg kivehető. A szem, pofa rendben van? Sose volt még dolgom ilyen fajta kutyával:)



2013. szept. 7. 00:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

A második képen a kutya úgy néz ki mint egy kancsal debil.

Ahogy elnézem a körülményeket, egy gusztustalan szaporítóval van dolgod, az express csak rá igazol erre.

"Emberünk" tán még cigány is.

Mennyi a kutya egy tízes? Oltatlan?

Felejtsd el, inkább jelentsd fel !

(Hűha milyen mottót találtam most ki)

2013. szept. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát ja, nekem is furcsa a kutyus. De ha már írtál, vagy akárki "szakértő" aki erre jár, mennyibe kerül egy normális, fajtiszta boxer oltva stb ? Csak, hogy legyen mihez viszonyítani. Az expresszest meg felejtem nagyon gyorsan :D
2013. szept. 7. 01:00
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Hobby célra kb. 80 ezer, de nem lesz beteges és biztosan boxer lesz
2013. szept. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, szegény kutyusok...

Szerintem se ezeket vedd meg. És megéri rááldozni a pénzt, még ha egyszerre soknak is tűnik, hiszen gondolj bele, kb. 15 évig lesz veled. Ráadásul ha szaporított és beteges lesz, akkor már az első években vagyonokat kell ráköltened, de hiába, mert fiatalon el kell altatni stb.

Nem is értem, miért üzlet egyáltalán a szaporított kutya, úgy értem nem fér a fejembe, hogy vannak olyan emberek, akik annyira hü.lyék, hogy vesznek tőlük...

2013. szept. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Jól látom,hogy spagettit esznek valami konzervvel????


Te még ezek után kérdezed,hogy ez jó hely-e???:D


Ez egy borzalmas,alja,putri,csöves szaporító.Szerencsétlen kutyák,...

2013. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szereted a boxer fajtát? Gondolom, hisz azért választottad.

Akkor ne járulj hozzá h támogatsz pénzzel egy olyan embert aki szarik a fajtára - és láthatóan a saját kutyáira is (a háttér elég árulkodó)


Egyáltalán tudod milyen ÖRÖKLETES, genetikai betegségei lehetnek egy boxernek amik megfelelő eü. szűrésekkel minimalizálhatók?


Mindenképp keress meg több tenyésztőt, beszélgess velük, nézd meg a kutyáikat, nézzél meg előző almokból kölyköket és utána dönts csak h honnan lesz kutyád. Egy kutya 10-15 évig a család tagja - nem mindegy h egészséges, jó idegrendszerű kutyát viszel haza, vagy egy zsákbamacskát akire lehet h elköltöd állatorvosra egy normális helyről származó kutya árának a többszörösét és akkor még az idegeskedésről, aggódásról nem beszéltünk. Gondolod át!

2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Van pár expresszes kutya a környezetemben, akiknek szerencsére jóindulatú gazdájuk van, és megtartották őket.

Labradornak vette labrador-vizsla keverék, németjuhásznak vett németjuhász keverék. stb.

Kis korban nehezen lehet megállapítani a fajtatisztaságot, főleg gagyi, direkt rosszul fotózott képekből.

2013. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. Sajnos hiába a boxer imádat, a környékemen nem sok tenyésztő van, az ilyen expresszes hirdetésekbe meg csak nem bízik meg az ember. Nem tudom mi tévő legyek, a kutya egyéb más okokból kell a házhoz, és jó lenne, hogy nem egész kis korába kellene hurcolni a hidegbe.

A kiskutya.hu oldalról vélemények?:)

2013. szept. 7. 11:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi két megyét mentünk a kutyánkért.
2013. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Na már most kutyát nem úgy veszünk mint kenyeret, h a legközelebbi boltból/településről... CSALÁDTAGOT veszel, 15 évre!! Gondolkodj felelősségteljesen vagy ha spórolni akarsz rajta akkor inkább felejtsd el. Egy tárgyon lehet spórolni de egy élőlényen??


Kikutya.hu, pont olyan mint az expressz, csak kevesebben hirdetnek rajta.


Miért szeretnél boxert??

2013. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!