Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem engedi a kutyám,...

Miért nem engedi a kutyám, hogy megfésüljem?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem érzem,hogy nem tisztelne első szóra behívható,hallgat minden parancsra. Egyetlen problémám van vele az,hogy nem hagyja,hogy megfésüljem. A hátát a mellkasát még úgy ahogy hagyja,de a hasát egyáltalán nem szereti. Ezt úgy kell elképzelni,hogy odakap ha fésülni próbálom,nem aggreszíven hanem bekapja a kezem és fogja persze simán kivehetem onnan,de én azt szeretném,hogy simán hagyja.

2015. dec. 28. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Önnállo saját exisztenciával és nehezményezte hogy egy idegen kivülálló fésülgesse......TE is fiatal kis taknyos voltál TE se voltál oda ilyen megmozdulásokért hogy más fésülgessen ebböl indulj Ki!
2015. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
Fáj neki,s a bizalma irántad nem teljes.
2015. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már onnan hibádzik a dolog, hogy eleve "úgy, ahogy hagyja" a fésülést.

El kell kezdened megtanítani neki, a fésülés egy jó dolog.

Kis területenként csináld, legyen nyugodt és mindig jutalmazd, ha arra a kis időre nyugton marad.A hasát hagyd legutoljára.

Én pl elfektetem kényelmes oldalsó pózba a kutyámat. Így kezdem a fésülést. Van, amikor már rendesen bealszik :))

Milyen kefét használsz? Milyen a szőre a kutyádnak?

2015. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért hisztizik, mert engeded neki. Majd ha nem hagyod, be fogja fejezni :) Ne a kezedet szedegesd ki a szájából, hanem a száját tartsd távol a kezedtől.
2015. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!