Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktathatom le erről...

Hogyan szoktathatom le erről a szokásáról a kutyámat?

Figyelt kérdés

Állandóan előkerít valahonnan diókat(isten se tudja honnan),és megeszi.Jó,eddig nem gond,bár igaz,nem neki lett összeszedve.Na szóval: a teraszra is feljön velük,és tele van ilyen dióhéj darabkákkal a terasz.Az óljáról meg ne is beszéljünk.Egyik nap kitakarítottam,és vagy 4-5 lapátnyi dióhéjat takarítottam össze.

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 24. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jajj ez olyan aranyos :)

Háth hogyha kitud menni a szomszédhoz/utcára akkor azt csináld meg , vagy ha nem tudsz rólakeresd meg :D mert magától nem szedi elő

ez nagyon cuki lehet :D

2010. márc. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mint egy mókus...:D
2010. márc. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem tud kimenni.a kertbe tud mostanában bemenni,de ott egy szemet se látok.

és igen,aranyos,főleg ha nem nekem kell összetakarítani xD

2010. márc. 24. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

mégis kinek kellene összetakarítani? a te kutyád!

ne engedd olyan helyre ahol ennyi dió van!

2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A kutyád elöző életében egy mókus lehetett:DD Még nem is hallottam ilyenről,hogy egy kutya ennyire szeretné a diót:)

Valójában sehogy nem tudod leszoktatni,csak úgy ha megtalálod a "forrást" ahonnan hozza a diót és azt valahogy megszünteted..,jobb ötletem nincs.

2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is felhozta a dióhéjat egy darabig...Bár nekünk diófánk van, onnan hozta. De szerencsére leszokott róla. Amikor látod,hogy nála van akkor üss az orrára és mond neki,hogy nem szabad! Jobb ötletem nincs.
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

eeeegyemmeg :) az én kutyám a gesztenyéért van oda:) a Tiéd született mókinca 8)

ötletem nekem sincs sajnos, ha ennyire szereti a diót, szerintem az orrára koppintás sem használ.

türelem:)vagy figyeld ki, és mikor viszi a teraszra vagy látod h csempészi be a házikójába, akkor mondd neki h nem szabad!

sok sikert:)

2010. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Akiteki ***** válasza:
Nincs más hátra, nyomozd ki a dióforrást. Valahonnan csak előkeríti. A kutyák nagyon szeretik a diót. Az enyémek egyszer elloptak egy nagy szatyornyit és reggelre megették. Az egész lakást beterítették dióhéjjal.Élmény volt, mikor reggel félálomban mezitláb pont beleléptem egybe.
2010. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1, Nézd át a kerítést végig a teleken , mert valahogy kiszökik

2, Közelben valamelyik szomszédod a padláson biztos tart diót, odamegy dézsmálni (mivel nem mostanában érik a dió).


Ekkora mennyiséget összeszedni nem egy-két nap. Én javaslom szerezz be diót, és azzal jutalmazd a kutyust (ha már annyira szereti).

2010. márc. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is ezt csinálja. :) Csak nekünk van egy diófa az udvaron, mikor elkezd lepotyogni a dió, akkor hordja szét, és eszi meg. Nem tudtam róla leszoktatni, ha szereti, hát egye. Marad elég nekünk is. :)

Egyébként, úgy is találhatja a diót, ha kapar, én is láttam, hogy a szomszéd ott talált, mert a patkány járat ott volt a föld alatt, és oda gyűjtötte. Meglepődtem, nem is tudtam, hogy a föld alatt is közlekedik. Pláne, hogy írtózom tőlük.

2010. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!