Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sorával sétáltunk ma, mikor...

Sorával sétáltunk ma, mikor hazaértem akkor vettem észre, hogy vérzik a lába. Nem húzza, rendesen használja csak nyalogatja kicsit. Szerintetek szükséges állatorvos? Vagy mivel lehetne esetleg lekezelni?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 29. 14:34
 1/6 anonim válasza:
Vidd El orvoshoz mert csunya a seb és elfertõzõdhet
2015. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A képből nem látszik rendesen, mekkora a seb, milyen mély, mennyire vérzik stb.

Ha tudod, vidd el dokihoz.

Ha ez nem lehetséges, akkor Betadine + gézlap + hálós pólya, ami a gézlapot a helyén tartja (A kötést legalább naponta egyszer cserélni kell - minden hozzávalót kapsz egy átlagos patikában)

2015. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek távolabbi, vagyis talán reálisabb képek. Nem tűnik túl mélynek, se túl veszélyesnek, de azért féltem, főleg mivel még kölyök. De lehet, hogy csak túlaggódom a dolgot.

2015. dec. 29. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
de mi történt? ez nem egy picike seb, és elég mélynek is tűnik
2015. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. Sétáltunk, játszott egy kutyával, össze vissza rohangáltak, nekimehetett valaminek ami felsértette.
2015. dec. 29. 15:37
 6/6 anonim ***** válasza:

ha még neki is megy, az nem okoz ekkora sérülést

nekem innen a kép alapján úgy látszik, mintha kiharaptak vagy kivágtak volna belőle egy darabot

igen, el kéne vinni dokihoz, hogy megnézze, ha másért nem, legalább szépen leápolja és beköti

2015. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!