Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni ha belepik a...

Mit lehet tenni ha belepik a hangyák a kutyám tálját?

Figyelt kérdés
Földszintes házba lakunk és gondolom a jobb időtől elkezdtek feljönni a hangyák, és a kutyám ennivalóját teljesen belepik. Másnál is van így? Mit lehet ilyenkor csinálni? Akinek van valami bevált jó ötlete az segítsen nekem! Nagyon köszönöm előre is.
2010. márc. 24. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, es nyugodtan le lehet pontozni, de csak akkor, ha barmilyen elismert szakirodalomban megtalaljatok a bizonyitekot arra, hogy amit mondtam, az nem ugy van.

Be is lehet ide masolni, hogy lassam :)

Kellemes olvasgatast!

2010. márc. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Akiteki ***** válasza:
Jól vagy? Mit őrjöngsz? Ugyanezt mondta mindenki.
2010. márc. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Drágám, 07:16-es, ha nem értessz hozzá, akkor mit jártatod a szádat?! A felnőtt kutyának akkor sem lesz semmi baja, ha napokig nem eszik semmit. Ilyen előfordul a természetben is, amikor nem sikerül semmit sem levadászni. Amúgy a napi egyszeri etetés sem aranyszabály, a nagy- és óriástestű kutyáknál példálul javasolt a napi adag két felé szedése, a gyomorcsavarodás kockázatának csökkentése céljából.
2010. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

le lehet pontozni, be lehet szólni, de attól még nem a ti véleményetekre fogok adni, hanem a 25 éves kutyás tapasztalatomra, és a mostani három nagytestű kutyám szokásaira. meg pl.: nézzétek meg az adagolást a tápon.

mellesleg, jó, hogy nektek reggelente annyi időtök van, hogy félóránként rakosgassátok a kutya elé a kaját, de én hétre járk dolgozni, úgyhogy igenis ott fogom hagyni a napi adagot a tálban.

2010. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Például lehet este is etetni.
2010. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14:59, nekem meg óriástestű kutyám van, és nem kell félóránként elé tenni a kaját. Reggel 300 gramm táp, max. 2-3 perc alatt bepuszilja és tisztára nyalja a tálat, este szintén 300 gramm, azt is három perc alatt eltünteti. Ha csak egyszer is felnézne evés közben, azonnal elvenném tőle, és az az étkezés kimaradt, így járt. Semmi baja sem lenne tőle, de mivel tudja, hogy most van kaja és öt perc múlva már nem lesz, ezért erre nincs szükség, magától is van annyi esze, hogy gyorsan megeszi.


Attól, hogy 25 éve kutyázol, még nem biztos, hogy jól is csinálod. Ne ragadj le a 25 évvel ezelőtti téves elképzeléseknél, nézz utána, hogy mi a jó a kutyának és fejlődj Te is!

2010. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nem azt mondom, hogy nem lehet jobban. de ez a "módszer" bevált tehát jó. a kutyák eddig is jól érezték magukat, nem hiszem, hogy ők újságolvasással vagy egyéb hírszerzési módszerekkel értesültek volna a "fejlődésről", ezért nem fognak elégedetlenek lenni, ha továbbra is azt kapják tőlem, amit eddig. és itt befejeztem.
2010. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!