Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan moszkvai őrkutya mellé...

Kan moszkvai őrkutya mellé szuka goldi?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt az egyik jó barátaink a faluban elmentek sétálni a családjukkal és találtak egy 3 és fél hónapos kan moszkvait egy kukában az egyik düledező lakatlan ház szőlős kertje mellett. A gond az, hogy a barátomék hamarosan elköltöznek fel Budapestre és náluk nem maradhat a költözés miatt. Az én családommal pedig épp mostanában terveztük, hogy vennénk a goldink mellé egy új kutyát. Nem számítottunk erre a váratlan helyzetre a sorstól de arra lennék kíváncsi, hogy a goldinkat meg a moszkvait majd elvitetem ivartalanítani és heti 3-szor 1 és fél órát foglalkozom velük akkor jól meglennének egymással? Amúgy a goldinkkal járok kutyasuliba heti 2×szer 1 és fél órát, emellett pedig még minden este elmegyek vele egy jó nagyot sétálni jól szocializált. okos kutya. Hogy ha egy semleges területen összeismerkedtetem őket és ha a moszkvaival is ennyit fogok foglalkozni a goldival együtt akkor nem lesz gond a 2 kutya együttélésével?
2015. dec. 30. 15:18
 1/2 A kérdező kommentje:
A moszi ideiglenes most a barátoméknál van. És kutyamenyhelybe meg nem szívesen adnánk.
2015. dec. 30. 15:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fajtafüggő, hogy 2 kutya kijön e egymással. Ha a kutyád jól szocializált, akkor nem lesz baj mert a moszkvai még kölyök, könnyebben szokik. Ha neked van elég időd foglalkozni mindkettővel, meg persze pénzed kajára meg állatorvosra és elég nagy a kertetek nekik, akkor tartsd meg nyugodtan :)
2015. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!