Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3honapos a német juhászom!...

3honapos a német juhászom! Elég soványka látszodnak a bordái! Roail cainin nal etetem! 5 honapos kutya adagját kapja napi 3x! Pedid az van ráírva 5honaposat 2x kell etetni! Mégse hizik! Miert?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 21:44
 1/6 Akiteki ***** válasza:
100%

Először is féreghajtás. Egy kölyökkutyánál ez szokott lenni a leggyakoribb ok. Ha ez sem használ, akkor irány az orvos, valami baja van.

Ismertem egy németjuhászt, aki nem tudta megemészteni az ételt. Ahogy bement, szinte majdnem ugyanolyan állapotban jött is ki. Szegény folyton éhes volt és csontsovány.

2010. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz másik táppal. Remek a Royal, de nem biztos, hogy a te kutyádnak megfelel valamiért. Hány kiló a kutya?Az átlag, ahány hét, annyi kiló. Eltérés lehet felfelé, lefelé is, ha erősebb az átlagnál, ha kan akkor 1-2 kilóval lehet nehezebb. Ha szuka, lehet könnyebb.Ha a végtermék sok, laza, akkor nem megfelelő neki a kaja.
2010. márc. 25. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én nj.-om is nehezen indult meg a hízásban ebben a korban. Szerintem is féreghajtó, esetleg dokitól vitamin injekció,vagy másik táp.
2010. márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

szerintem a royal nem jó. válts tápot szerintem is, plusz féreghajtás.

de ne aggódj, véleményem szerint hamarosan annyit fog enni...:)

2010. márc. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ok!koszonom szépen!féregtelenitot kaja elott,vagy után adjam oda neki????
2010. márc. 25. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
az mindegy mikor. szerintem kaja előtt jobb, mert utána nem fogja úgy érezni az ízét, ami nem túl kellemes:S
2010. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!