Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

Milyen kutyafajtát ajánlanátok lakásba ami közepes energia szintű, nagytestű és viszonylag kevés szőrt hullat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 16:08
1 2 3
 1/26 I.Vanda ***** válasza:
88%

Bordeaux-i dog

egész nap elfekszik napi két kisebb séta elég neki:) mondjuk ő inkább alacsony energiaszintű

2016. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Koszi a tippet! :) ő energiaszintre tenyleg jó fajta lenne csak ő az egesz lakásba csorgatná mindenhova a nyálát, én meg csak dobnám a hátasokat.
2016. jan. 2. 16:37
 3/26 anonim ***** válasza:
Óriás uszkár. Nem hullajtja a szőrét de azért neki van energiája de ha dobálsz neki botot azzal ő kifárad csak ne felejtsd el hogy egy nagyon intelligens kutyáról van szó akinek nagy mértékű agyi lefárasztás kell. Jó kutyázást.
2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 I.Vanda ***** válasza:
100%
Amerikai bulldog, ír farkaskutya, mastiff-ok majdnem az összes jó lehet (nyál gond itt is lehet) :D
2016. jan. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
ha már ez a vonal akkor egy amstaff is jó lehet és még nem is nyáladzik :)
2016. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
amstafftól kicsit tartok. tudom nem szabadna de van bennem egy kis előítélet. van egy bichonom is és nem tudom, hogy nem lenne-e bennem mindig egy kis félsz mikor elmegyek.
2016. jan. 2. 18:50
 7/26 anonim ***** válasza:
nekem 4 kisgyerek mellett van egy kislány amstaffom. kb szobanyuszi. ne keverd a pittel természetre, bár a mai piteknél is sztem már gazdafüggő a viselkedés. a háznál élőket amúgy sem bántják csak idegen kutyákkal kell szocializálni max. nekem még azt sem kellett mert alapból játszik mindennel aki csak ránéz, legyen az kutya vagy ember.
2016. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
persze ez csak egy ötlet volt. ha tartasz tőlük azt is megértem :)
2016. jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jó ötlet amugy. Az a baj, hogy nekem a "rossz" kutyák tetszenének, pl német vizsla, dobermann, pointer
2016. jan. 2. 20:39
 10/26 anonim válasza:
A német vizsla nagy mozgásigényű, illetve sajnos több agresszív, vagy csak szociálisan nem stabil német vizslát ismerek. Mindegyik hozzáértő gazdával rendelkezik, kutyaiskolába járnak, de alapból rossz a természetük. Persze vannak aranyosak is. Szerintem náluk jobb természetűek a magyar vizslák. A dobermann viszont nagyon jó, hűséges társ és házörző, csak egy tapasztalt, következetes, erőskezű gazdi kell hozzá.
2016. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!