Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

Milyen kutyafajtát ajánlanátok lakásba ami közepes energia szintű, nagytestű és viszonylag kevés szőrt hullat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 16:08
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Akkor dalmata? Nyugis és kifejezetten alacsony energiaszintű ha jól tudom. Ahogy látom a hasonló vonalat szereted. Ismerek több panelos dobit is akik nyugisak de naponta le kell őket mozgatni.


(előző amstaffos vok)

2016. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nálam egész ideáig dobermann szerelem volt. Vagy hát szerintem gyönyörűek az ilyen nagy, elegáns kutyák. Csak pont egy másik, dobis kérdésemhez reagálták, hogy a dobermann nem családi kutya hanem ő.v. és ha nem adom meg neki azt a foglalkozást amit az ösztönei kívánnak akkor pokollá teszi az életem.
2016. jan. 2. 21:13
 13/26 anonim ***** válasza:

[link]


itt van egy kutyás fórum. vannak dobi tulajok akiknek jól nevelt boldog kutyáik vannak. és az előbb említett fajtás tulajok is vannak. sztem gyere át oda és beszélgess velük.


(amstaffos gazdi)

2016. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenképpen megnézem!
2016. jan. 2. 22:55
 15/26 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 gyerek mellett (2lány, 1 és 5évesek) van Argentin Dogunk. Remek kutyák.
2016. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Ők is nyálcsorgatósak nem? De amúgy nagyon szep kutyák! bár nekem mindig olyan mintha kicsit szomorú lenne a tekintetük.
2016. jan. 2. 23:51
 17/26 anonim ***** válasza:
Nem nagyon folyik a nyáluk amúgy .
2016. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Na az tök jó.

Amúgy én a dalmatáról mintha azt olvastam volna, hogy elég pörgősek.

2016. jan. 3. 10:23
 19/26 anonim ***** válasza:
Most utánanéztem és úgy látom igazad van. Akkor azzal kevertem hogy hamar feladják az érdeklődésüket. Elnézést a pontatlanságomért. Argentin doggal viszont azért óvatosan. Ahhoz 2x annyi kell legalább mint egy amstaffhoz.
2016. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Dehogyis, semmi baj. Inkább örülök hátha valami jó ötletet kapok.

2x annyi mi kell egy argentin doghoz?

2016. jan. 3. 13:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!