Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Nemsokára költözünk, és én akarok kérni majd egy kutyát a szüleimtől. Nagyobb testű kéne, (fekete,) az a lényeg hogy hűséges legyen, és mindig tudjak vele menni sétálni, meg okos legyen... Ne az a tipikus bolond kutya aki mindenkinek nekimegy... (Kertes házba költözünk.)

2016. jan. 4. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Landseer, vannak egészen feketék is belőle. Ha tetszik írj privit tudok ajánlani tenyésztőt is és mindent elmondani a fajtáról!
2016. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menhelyi keverék!
2016. jan. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Menhelyi keveréket javaslok, ha egyéb különös célod nincs kutyával.

A viselkedése elsősorban attól függ, hogyan neveled.

2016. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Magyar agár
2016. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A leírásodból kiindulva plüss kutyát kérj...
2016. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mit tudsz nyújtani a kutyának? Mennyi időt tudnál foglalkozni vele? Mert az egy dolog, hogy vannak elvárásaid, de a kutya egy élőlény, és nem biztos, hogy neked való kutya.
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A landseer tetszik, viszont még jöhetnek válaszok. 6. Anyagilag bármit meg tudok neki adni amire szüksége lehet, szabadidőm nagyon sok van, és bármit megteszek érte ha már az enyém. Azért gondoltam egy kutyára mert egyedül vagyok... túlságosan is.
2016. jan. 4. 18:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik kutyafajta se bolond ha megvan nevelve.

Ám ha mindent tudsz biztosítani neki,atánlom a labradort. Van feketébe és nyugodt is.

Nekem Amstaffom van,imádom.

2016. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!