Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Háromhónapos németjuhásznak...

Pappfiu kérdése:

Háromhónapos németjuhásznak milyen tápot ajánlott adni?

Figyelt kérdés
Háromhónapos németjuhász kiskutyámnak pedigree vagy dog chow tápot adtam idáig. Ezek jó tápok, vagy mindenképpen váltani kell minőségibbre. Már több boltban voltam, mindenki mást mond. Nem tudom, mit csináljak. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. jan. 7. 14:21
 1/9 bollocks ***** válasza:
100%
Ezeknél szarabb tápot keresve sem találhatnál. A tenyésztő mit ajánlott?
2016. jan. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől vettem, de az egyik tápboltos a pedigree juniort ajánlotta. Azt mondta, hogy ehhez nem kell semmiféle vitamin. Az ára 830 Ft/kg volt.
2016. jan. 7. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

hát az én fundi kutyám Royal Canint evett, de a minap olvastam, hogy nagyon jó a Decatlonos táp is!

Is igaza van az első hsz-nak, nem jó a a purina táp és a pedigree sem egy kiskutyának

2016. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy fórumon olvastam, hogy a Dog Chow elég jó. Akkor azt se vegyem neki? A jó minőségü tápból igaz, hogy kevesebb kell.
2016. jan. 7. 14:31
 5/9 bollocks ***** válasza:
50%
Brit, Josera, Pro Plan, Taste of the Wild ami most így hirtelen eszembe jutott. Pedigre 830-ért nagyon drága, nagy tételben 360-ért lehet venni, de kb 100-at ér.
2016. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Pedigree a silany kategoria. A boltosnak el kell adnia. Ezen keres sokat. Dog chow mar egy fokkal jobb de az is vacak. Royal C-nal is a nevet kell megfizetni. Brit junior large breed, erre keress ra. Jo aron van es minosegi tap. Kevesebb is kell belole azon tul hogy semmi mas vitamin nem kell melle.
2016. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a pedigree összetevőit. 7% állati eredetű származék, a többi szemét. A kutyád meg ezt eszi.
2016. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 7. 15:57
 9/9 anonim válasza:
Szia nekem is Német Juhász kutyám van és nekünk az állatorvos nem mondott igazából konkrét tápot hanem azt mondta hogy figyeljünk oda arra hogy ne felnőtt táp lkegyen hanem a korához megfelelő és szerintem ne supermarketban mert a miénk azt nem nagyon kedveliés nem is éri meg anyagilag remélem segitettem
2016. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!