Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 11 hónapos yorkshire terrierem...

11 hónapos yorkshire terrierem van, nívós kennelből vettem, de még midig csak 1.5kg. Szerintem nagyon kicsi a súlya, a magassága rendben van! Fog még combosodni?

Figyelt kérdés

Nagyon életvidám, teljesen egészséges, most próbálom ízletesebbé tenni a tápját.

Hátha akkor többet eszik! Vagy ne erőltessem?

Nagyon szép kiskutya, de az összes csontja kinn van, ha megfogom, mert ugye a szőrétől nem látszik!

A fresiben javasolták a béres cseppet! Szerintetek?


2010. márc. 26. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
fog még erősödni nyugi.
2010. márc. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vérképet nézettél már nála? Hátha abból kiderülne, hogy miért nem eszik.

Lehet, hogy egyszerű probléma, amit könnyen lehet orvosolni!

Mindenképpen csináltass egy vérképet, abból sok mindent meg lehet tudni.

2010. márc. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vidd el egy allatorvoshoz es nezesd meg vele, hogy szerinte sovany-e a kutya. Lehet, hogy egyaltalan nem is sovany, csak te nem ertesz hozza. Ilyenkor sulyosan elronthatod, ha elkezded tomni felhizlalas cimen.

A yorkid tenyleg nagyon keves sulyu, de ez nem azt jelenti, hogy sovany, hanem azt is jelentheti, hogy picike termetu. En is lattam mar ilyet, ami pottomke volt, de nem sovany!

Te mindenesetre allatorvos nelkul ne dontsd el, hogy hizni vagy fogyni kell-e a kutyanak, nehogy elrontsd az egeszseget.

Udv

2010. márc. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Ha nívós kennelből vetted, miért nem kérdezed meg a tenyésztőt? Biztos, hogy a legtöbbet ő tudja mondani.
2010. márc. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A standard szerint egy felnőtt kutya súlya nem lehet több 3.1 kilónál, az 1.5 11 hónaposan talán lehetne egy picit több. Mikor volt féreghajtózva? Szerintem először hívd fel a tenyésztőt, aztán vidd el dokihoz, aki megvizsgálja. Remélem nincs nagy baj.
2010. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fél évesen volt utoljára, és azt mondta a doki, hogy 1 évesen vigyem megint!

Most összekevertem a tápját egy kis májkrémmel, és így megeszi mindet, de nem adok többet neki, mint amit a súlyához képest javasol a gyártó. Várok egy hetet, ha gyarapodik picit, akkor rendben lesz :)

Ha nem, akkor viszem dokihoz!

2010. márc. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!