Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a hirdetésről? Valóban igaz lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az a hirdetés, amire hirtelen nagyon felfigyeltem. A Méretek miatt érdekes számomra...főleg hogy az anya a kicsi. Hogy tudott megszülni ekkora kölyköket ? valóban igaz hirdetés lehet ? Állatorvos mondta egyszer ugyan ezt a példát...hogy pl. tacskó anyától és bernáthegyi apánál nagyon nagy a kockázat, és valószínűleg nem sikerülne megszülnie a szukának.



2016. jan. 7. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Két eshetőség van: vagy igaz, és rohadt nagy mázlija volt a mamának, hogy inkább rá ütöttek a kölykök méretben, vagy ugyan volt egy bernáthegyi kan a szuka körül, de az apa egy kisebb kutya volt. Illetve az is megeshet, hogy a törpe tacskó mama valójában egy 10-15 kilós tacskó keverék.
2016. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
szerintem már maga a párosodás sem tud létrejönni!!!!
2016. jan. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
írtam neki és kértem képet, a kölyökről és a szülőkről is
2016. jan. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kösz a lepontozást. aki ilyen nagyon okos, az nézze már reálisan. lehetetlen, hogy egy törpetacskónak annyira kinyiljon a pérája, hogy be tudja fogadni a kant.
2016. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a hirdetés sem jön be, miről volt szó?
2016. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!