Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem egy kuvasz/kuvasz...

Nekem egy kuvasz/kuvasz jellegű keverék? Gyönyörű állat (meg magyar), de tartok tőle, hogy nagy falat lenne.

Figyelt kérdés
Kertes ház, napi foglalkozás és séta. 2 kisgyerek. Jól nevelt amstaff és macska is van. Ha "elbántam" egy amstaffal, vajon menne a kuvasz?
2016. jan. 8. 15:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

"tartok tőle, hogy nagy falat lenne."

Kicsit félreérthető.

Szóval arra gondoltam, hogy sok rosszat hallottam róla (gyenge idegrendszer) és ismerősnek van egy végtelenül szocializálatlan, ebből adódóan verekedős kanja, még 8-10 hónapos korában sem tudott vele a staffim játszani (egykorúak), mert balhézni akart. Tehát jó példát élőben még nem láttam. Ugye van normális is, ha jól nevelik? :)

2016. jan. 8. 15:42
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

Nyilván lehet belőle jól neveltet kifogni, kérdés, időben kiderül-e, ha nem az.


Pusztán mert magyar egy fajta, kár azt választani.


Ha már neked is kételyeid vannak, érdemes meggondolni kétszer is.

2016. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

" érdemes meggondolni kétszer is."

Már 1 éve gondolkodom rajta. :)

Nem azért tetszik, mert magyar, hanem mert gyönyörű. Eddig csak "külföldi" kutyáim voltak. :)

2016. jan. 8. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk van egy 8 éves kuvaszunk. NAGYON meg kell nézni, honnan veszed, már csak a testi képességeinél fogva is... a miénk nagyon jó idegrendszerű, a család tagjait imádja, idegenekkel bizalmatlan, de amennyiben a "bemutatásnál" mi is ott vagyunk, azzal 2 perc után lepacsizik. Ellenben nagyon ott kell lenni mindig a nevelésnél a topon.
2016. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Akkor vegyel golden retrivert majdnem ugyan az de bekes mint budha
2016. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Marha...
2016. jan. 8. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért ha van egy jól nevelt staffid akkor annyira nem lehetsz rossz gazdi. Ők sem mindenkinek valók.
2016. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Manka68 ***** válasza:
100%

Ha szeretnél kuvaszt, nőj fel a feladathoz és kész. :-) Valóban gyönyörű, okos, és erős. :-)

A gyenge idegrendszer nem fajtajelleg, vagy te fogtál ki ilyet az ismerőseid körében, vagy ott sem az idegrendszerrel van a probléma, hanem a neveléssel.

2016. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 9. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
harapna ketté a kutyád te vagy egy marha kérdező egy évet gondolkodol a kutyán már előre sajnálom azt a szerencsétlen állatot aki melléd kerül
2016. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!