Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki látta a TV-be, a Mancs...

Aki látta a TV-be, a Mancs cimű filmet, annak mi az észrevétele és a véleménye?

Figyelt kérdés
Nekem a történet tetszett,de Mancs csapata és igazi gazdia nem kapott,semmi pénzt a film bevételéből ami nem tetszik. A filmbe a rajzos részek nem tetszetek.
2016. jan. 10. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon jól szórakoztunk rajta. nekem a rajzfilmes jelenetek külön tetszettek :).

Ízlések és pofonok.

2016. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem tetszett a film.Túl vontatott volt,meg unalmas számomra.
2016. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem láttam a filmet és nem véletlenül.Mancs gazdija szerint ez a film nem úgy mutatja be az egész történetet ahogy volt.Sokan tiltakoztak is hogy vászonra kerzüljön de miután elkészült a film kilökték.Én mancsra úgy emlékszem ahogy egy kutyára kell aki sok sok életet mentett meg és eztt a filmet biztos nem nézem meg .Bocsi hogy ugy irtam hogy nem láttam a filmet csak a véleményem szerettem volna megosztani ezzel kapcsolatban:)
2016. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A filmet én sem láttam még, de úgy tudom Mancs csak ihlette, de nem róla szól, hanem a magyar mentőkutyákról általánosságban. Az szerintem korrekt egy film esetében, ha nem is akar annak tűnni ami valójában nem. Tehát nem hazudja azt hogy Mancs élettörténetét kívánja hitelesen ábrázolni, csak tisztelegni szeretne előtte és a többi négylábú és kétlábú kollégája előtt.
2018. máj. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!