Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy a kutyám...

Van olyan, hogy a kutyám lenyelheti a teniszlabdát?

Figyelt kérdés

Annyira féltem, egy nagytestű németjuhász-újfullandi keverék kutya és ma találtam a garázsba teniszlabdákat és elkezdtem vele játszani, és egyszer úgy megijedtem azt hittem, hogy lenyelte, pedig kiköpte a fűbe :S

Most én vagyok a paranoiás vagy pedig okkal féltem?:)


2010. márc. 26. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

okkal félted. a barátnöm szomszédjában van egy kölyök németjuhász, az is lenyelte mikor a gazdija dobálta neki, ne is tudták kiszedni belöle, másnap meg kellett müteni, felvágták a hasát, elaltatták. ne add neki a labdát, csak nagyobbat.. sztem

32

2010. márc. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen lenyelheti, akkora labdával játsz vele, amit meg tud fogni de nem tűnik el teljesen a szájában hanem kilóg. Vagy hosszú játékot vegyél neki, azt dobáld: kötél,gumibot..
2010. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bizony bizony nagyon nem joo játék a teniszlabda!! ráadásul olyan anyagból van hogy sok minden ráragadhat! és ha az még pluszba belekerül gyomrába!...:-S hallottam olyat hogy először gurigatta a fűbe ráragadt egy két kisebb üvegszilánk, majd szétrágta a roti és megette ugy ahogy volt,belül szétvágra a gyomrát azüvegszilánt, vihettéka műtőbe, :S:S
2010. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Akiteki ***** válasza:
Simán lenyelheti. Az én kutyám egyszer egy gumisünt nyelt le. A szemei kiguvadtak, de szerencsére nem akadt meg a torkán. És abból a fajtából volt, ami emészthető gumiból készült, csak a tüskéket láttuk viszont a végtermékben.
2010. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem is biztos, hogy egészben nyeli le, lehet, hogy szétcincálja és utána eszi meg a darabokat. A szomszédom kutyájának ezért nem lehet semmi ilyen játéka, minden labdát és gumijátékot felaprít és megeszi... kb. fél óra alatt.
2010. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Huhhh... :S akkor szerintem veszek neki valami nagyobbat. Amúgy teljesen eltűnt a szájában a labda mikor felvette..

2010. márc. 26. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!