Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az jó ha egy 12 éves fiú...

Az jó ha egy 12 éves fiú egyszerre 60 fekvőtámaszt meg tud csinálni úgy, hogy akkor számít egynek, ha egy teniszlabdát a földrerak és hozzáér a mellkasa?

Figyelt kérdés
Tehát úgy hogy a földön van egy teniszlabda, és úgy megy le fekvőtámaszkor hogyha a mellkasa hozzáér, akkor csinált egyet?
2010. dec. 9. 19:58
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, mert az osztálytársaim közül a legjobb sportoló 40-et tud. Én meg 25-öt :D Lány vagyok, 13.
2010. dec. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60-at nemhiszem, hogy tudsz csinálni, vagy max akkor ha szabálytalanul csinálod.
2010. dec. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az tuti hogy szabályos, mert felméréskor a tornatanár mondta hogy nagyon szépen csinálom.

De ez most akkor jó eredmény?

2010. dec. 9. 20:22
 4/8 anonim válasza:
Ez nagyon jó eredmény. Csak igy tovább. :)
2010. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam biztos jobb, én 17 évesen egyet nehezen tudok szabályosan...
2010. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
Ahogy korosodsz úgy fog lentebb menni ez a szám. figyeld majd meg.
2010. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most, ez olyan, hogy megcsinálsz 60 fekvőt az nem egyenlő azzal, hogy erős vagy. Ha van rajtad 0 gramm zsír, akkor nem ügy. Meg amúgy sem nagy cucc, sőt fölösleges.
2010. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép eredmény kisfiam,csak így tovább,és ne ragadj le 60-nál!
2010. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!