Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szóltok a shih-tzukhoz?

Mit szóltok a shih-tzukhoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 20:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%

Az emberek nagy százaléka - nem mindenki - ha yorkiról hall, akkor egy pici "ölebre" gondol, mint pl a csivava, hogy a gazdi szépen a karjába veszi és "sétál" vele fel alá a városban. Na most, ha a shih-tzut jó helyről, nem szaporítótól és nem is tenyésztőtől, hanem Tenyésztőtől vesszük (van ám különbség!) akkor bizony nem fogod tudni a karodban hurcolászni, mert nem lesz egy könnyű kutya, amit huzamosabb ideig tudsz vinni a kezedben.

A shih-tzu egyébként imád sétálni. Nagyon jól kijön a többi kutyával is. Akaratosnak bizony akaratos(!), de tudja, hol a helye. Jah, és imád a figyelem középpontjában lenni:)

2010. márc. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

[link]


ezen a képen Pécsiné Erika és Cody nevü kutyája látható (Alsó-Lajosfalvy kennel), és itt a kutya, még fiatal osztályos, szóval 9-12 hónapos között van...

2010. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
ok, köööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööööszi
2010. márc. 29. 21:52
 14/19 anonim ***** válasza:
A shih tzu nem öleb hanem társasági kutya. Fantasztikus jellemmel és hihetetlen értelmes, mint akármelyik másik kutya, nagyon jól tanítható, könnyen tanul, csak foglalkozni kell vele, amit igényel is. Egy egész életen át egy kis energiagombóc, nem pedig öleb. Imád sétálni, csavarogni, túrázni! Nekem első kutyám is shih tzu volt, most a második is az. Még kölyök, de már szinte mindent tud, minden "parancsszót" hamar elsajátított és büszke vagyok rá, hogy shih tzu gazdi vagyok:) Egyébként utolsó hozzászólónak: Cody a kikutyám apukája ;)
2010. máj. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
kikutyám= kiskutyám (bocsi)
2010. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Shih-tzum van.

Imádni való, értelmes, okos, aranyos, gyönyörű, barátságos, szófogadó.DE.!Szereti azt hinni, hogy ő a főnők.:)

2010. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekem is shih-tzum van és élni nem tudnék nélküle! Anyirra aranyos, barátságos, vicces és minden ami jó! Szerintem tökéletes kutyus!
2011. júl. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekünk is shih-tzu van, de szerintem elég nehezen tanulnak ..előtte angol cocker spánielünk volt és szerintem azok sokkal értelmesebbek ... amúgy aranyosak és szinte egész nap tudának játszani és lakásban is jól tartható :)
2011. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 sicus93 válasza:
Pécsiné Erika vagyok, Cody gazdija. Most is vannak jelenleg kölykeim, és bárkit szívesen látok, hogy meglássa, KIK is a Shih-tzuk:))))nekem ahány van, anyni jellem, és eza shih-tzuknál különösen igaz:)))
2011. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!