Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Bő egy hónappal ezelőtt el kellett altatni öreg és beteg kutyánkat. De még mindig hiányzik, és egyelőre nem is érzem azt sem, hogy szeretnék új kiskutyát, pedig az volt a terv, hogy veszünk. Szerintetek ez baj? Túl kellett volna már lépnem a dolgon? Mit gondoltok?
2016. jan. 18. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy dolgozza fel a gyászt! Van, aki hamar beszerez egy új kutyát a régi helyére, van, aki hónapokig, vagy akár évekig nem! Nincs veled baj, csak nehezebben dolgozod fel a dolgot!
2016. jan. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenkénél máshogy zajlik ez le. Nincs vele gond.

Részvétem. :(

2016. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából eddig nem tudtam volna kutya nélkül elképzelni az életünket, és igaz ugyan, hogy mind közül is ő volt eddig a legkedvesebb kutyánk, de még engem is meglep, hogy mennyire hiányzik -- és életemben most először érzem azt, hogy nem vágyom kutyára. Ezért is furcsa.
2016. jan. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!