Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetikus kutya nélkül?

Kutyakozmetikus kutya nélkül?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mennyi eséllyel tudnék dolgozni kutyakozmetikában, ha nincs saját kutyám? Előbb meg akarok csinálni egy okj-s képzést (azt mondják van érzékem hozzá), de ott is szinte mindenkinek van saját kutyája. Persze szeretnék majd én is kutyát, csak még nem most, mert sajnos olyanok a körülmények.


Mi a véleményetek, tapasztalatotok?


2016. jan. 18. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Te komolyan ennyire sötét vagy?
2016. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne ehhez saját kutya?
2016. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a saját kutyán tanuljátok a szakmát. Általában a kutyakozmetikusok kutyaszeretők, ezért van kutyájuk is. Amúgy macskát is szoktak kozmetikázni. Kérdezd meg , van-e mindenkinek saját macskája?
2016. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Valaha volt kutyád?


Nem kell hozzá feltétlenül,hogy legyen csak nulla tapasztalattal indulsz ennyi.


Akinek van kutyája az tapasztaltabb.


Főleg ha kozmetika igényes fajtája van.


Nekem 10 éves korom óta van kutyám meg a családban is volt mindig.Most vagyok 23, tavaly raktam le a kutyakozmetikait. 13 évnyi tapasztalatom van kutyák terén.


Sok mindent meg sem kellett tanulnom,mert már tudtam.

Pl bizonyos betegségeket,parazitákat stb de konkrét tananyagokat nem kellett megtanulnom,mert kb az összesen átestem a kutyáimmal :) Vizsgán pedig jó érzés volt tapasztalatból felelni mint bemagoltból.


Volt egy lány akinek nem volt kutyája, olyan alap és hülye kérdéseket tett fel :D Nem rád irányul csak leírtam,hogy gondold át a kérdéseidet ha felteszed,ne nevessenek ki :)

2016. jan. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell saját eb,mivel van vagy százféle szőrtípus,meg fazon,amiből a te kutyád csak egy lenne.Az számít,hány eben tudsz gyakorlatot szerezni.
2016. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!