Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Máltai vagy Yorki? (többi...

Máltai vagy Yorki? (többi lent) ⇩

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy kutyust de nem tudom eldönteni, hogy melyik fajtát válasszam. A Máltainak vagy Yorkinak nagyobb a mozgásigénye? Olvastam olyat hogy a Yorki harciasabb. Ez igaz?
2016. jan. 23. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Válassz inkáb chivavát, azzal nem lesz baj ;)
2016. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a yorkinak valamivel nagyobb a mozgásigénye, mert az terrierféle. Ettől függetlenül bármelyiket választod is, mindkettő napi több óra foglalkozást, sétát igényel, főleg míg kicsik, szobatisztaságra nevelés, stb, ha még iskolás vagy, számítsd bele, ha később elkerülsz kollégiumba, albérletbe, akkor tudod-e magaddal vinni, ugyanazt a törődést adni neki mint előtte.

Arról nem is beszélve, hogy a fajtatiszta kiskutyák tenyésztőnél 150-200ezer forintnál kezdődnek, de gondolom ennek már utánanéztél.

Egyébként menhelyen is körül lehet nézni, biztos hogy van olyan kistestű keverék, ami tetszene.

2016. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!