Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan tisztítjátok meg a...

Ti hogyan tisztítjátok meg a kutyátok mancsát séta után?

Figyelt kérdés
Anyukám nem engedi be a fürdőbe hogy lezuhanyozzam tehát valami más megoldás kéne.

2016. jan. 23. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy régi, nedves törülközővel megtörlöm a tappancsait. Ha nem nyakig sáros a kutya akkor fölösleges a zuhany. Én ki is szoktam fésülni a szőrét (hosszúszőrű), így is kijön egy csomó kosz meg legalább látom hogy van-e benne kullancs vagy gally vagy bármi és ki tudom szedni.
2016. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén nedves törlőkendő,vagy ha nyakig sáros,akkor veszel neki egy nagy lavórt és abba engedsz vizet,úgy is le lehet mosni:)
2016. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs sár kint akkor sima törülközővel megtörlöm a lábait, esetleg a hasát ha poros lett. Ha sárosak a lábai akkor egy lavorba engedek langyos vizet és lábanként beleállítom, majd letisztítom.
2016. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk kis testű kutyánk van, felemelem, és a csap fölé tartva megmosom a lábait, aztán megtörlöm
2016. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem túl nagy, a csap alá tarthatod a lábait, akkor nem aggódna anyukád a kád/zuhany miatt, de tiszta lenne a kutya, én is ezt csináltam, amíg elbírtam a kutyát... amúgy törölközővel le lehet mosni szépen. esetleg ha nagyon koszos, egy alacsonyabb vödörbe, tálba belemoshatod a lábát.
2016. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!