Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász lakásba?

Német juhász lakásba?

Figyelt kérdés

Van már egy kistestű kutyám, de szeretnék egy nagyobbat.

Naponta pár órát vagyok távol otthonról.

Amit nyújtani tudok neki:

- 3-4 séta hármasban a kiskutyámmal együtt

- 6-7 km futás naponta kettesben

- tanulás otthon

- kutyaovi, suli ha megvan az alapengedelmességi vizsgánk, sportolni szeretnék vele

- hétvégente fél-egy napos kirándulások 1-2 kutyás barátommal


A pici kutyám sajnos beteg (külföldi import, szűrt szülőktől vettem, mégis így alakult sajnos), szeretnék egy egészséges kutyát akivel bátran sportolhatok.


2016. jan. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a fentieket mind be tudod tartani, akkor nyugodtan.

Figyelj nagyon a tenyésztő kiválasztásánál, hogy egészséges kutyád legyen! (Bár a pici kutyádból kiindulva, semmire nincs garancia sajnos).

2016. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szegény picikém, ne is mondd.

Annyira odafigyeltem, aztán így jártam. Folyton a szaporítás ellen érvelek, aztán az ismerôseim szaporított kutyái egészségesek, az enyém meg kis selejt. :(

2016. jan. 23. 18:35
 3/4 anonim ***** válasza:

A német juhásznak azért elég vastag a bundája. Sok rövid szörű nagyobb testű, mozgékony kutyafajta van. Persze ha a német juhász a szerelem, akkor hajrá.

Mi baja a pici kutyusodnak?

2016. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A pici kutyám is elég bundás, spitz.

Az egyik patellájával van baj és epilepsziás.

2016. jan. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!