Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Másféléves labradorról lenne...

Másféléves labradorról lenne Pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Ivartalanitotattam,3 havonta féreg elleni tabi és egyébb kombinált oltása megvan.Kérdésem az lenne hogy van egy zárt kenelje mennyire rossz gazdi vagyok azzal hogy éjjel betessékelem a kennelbe és nem engedem be?

30-35 kg közt van jol megtermett labradorhoz képest és nagyon sürü vizállo bundája van. ha van neked labradorod hol tartod?


2016. jan. 25. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:

A kerten belül - ami már amúgy is olyan mint egy ketrec - miért zárod be egy még kisebb "ketrecbe"? A labi egy családi kutya, nem arra való hogy bezárd és otthagyd egyedül...


Gondold azt hogy a kutyának a kert olyan mint az állatkertekben vagy a vadasparkban az állatok a területe. Rosszak a gondozók, ha még a ketrecen belül egy még kisebb ketrecbe bezárják az állatokat, de egyébként kapnak enni, inni meg minden? Ezen gondolkozz el...

2016. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

azért mert éjjel kiásná magát sajnos

illetve van annyira kis balga hogy nem menne be a helyére hanem az udvar közepén aludna még éjjel is

2016. jan. 25. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Van kutyaház a kennelben? Be szokott oda menni?
2016. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ifritandris válasza:
Ha napközben ki van engedve, nincs gond. Nálunk is be van zárva, olyan sötétedéskor zárjuk be, visszük a meleg ételt, friss vizet kap, azt ennyi. Reggel kijön, néha bent van a házban,főleg ha a kapu nyitva... De mindennap ki kell engedni a szabadba. :)
2016. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én nem mondtam hogy nappal be van zárva egész este 8ig kint van de éjjel beterelem a helyére akutya olba (ami a kenel területén van:)ő perzse ha minusz 14 van akkor bent alszik és nyáron is ha 35fok van akkor hüvösbe bejöhet de 90%ban kint van
2016. jan. 25. 12:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyit sétáltatod, mennyire van lefárasztva naponta? Az ásás az unalom és a le nem vezetett energia jele.
2016. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5 éves Labink van tanúsíthatom,,hogy vannak ötletei!:-)

Egyáltalán nem vagy rossz gazda,a miénk is zárva van éjszaka és bizony szökik bármennyit sétáltak.:-)

2016. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!