Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mindig minket találnak meg?

Miért mindig minket találnak meg?

Figyelt kérdés
Vagyunk néhányan a lakótelepen kutyások, mi mindig fölszedjük a szart, és mégis mindig mi vagyunk azok "akik miatt sz@rban úszik a telep". És az emberek annyira begőzölnek ettől a témától, hogy csak ordítanak és ordítanak és meg se hallanak minket! Annyira zavaró!!!
2010. márc. 28. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb az ha figyelmen kívül hagyod őket, vagy csak mond azt hogy te mindig felszeded, de ha egyszer is meglátja, hogy otthagytad nyugodtan szóljon, de ne téged szidjon a többiek bunkósága miatt
2010. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor felszeded, tartsd magadnál a zacsit. Kiabálónak belenyomni a kezébe. Én ezt tettem.:))
2010. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Előző! Jó lenne, ha összejönne. :D
2010. márc. 28. 16:12
 4/8 anonim ***** válasza:
én is úgy szoktam, hogy jó látványosan lóbálom a tele kakis zsacskót a kezemben a kukáig, hogy minél többen lássák, hogy én felszedem.
2010. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is teszek egy kört a zacsival!:) Amúgy meg nem törődj velük! Nem kell válaszolni, vitába keveredni, Te okosabb vagy annál! Primitív hogy nem győződik meg róla és kiabál! Neked nyugodt a lelkiismereted...
2010. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ezaz, nekem nyugodt a lelkiismeretem, de ugyanakkor igaza van nekik is... Simán el tudnánk beszélgetni róla, hogy pl. ha az én kutyusom kakija mellett van egy másik is azt is fölszedem, ha belefér, de ott a gond, hogy tényleg rengetegen nem szedik föl. :( Ettől én is legalább annyira el vagyok kenődve, mint ők. Engem is zavar ez a látvány, nem csak őket, akik kutyátlanok.

De ők csak kiabálnak, és leborjúzzák az óriás uszkárom, a skót juhászunkat, a labinkat meg a foxinkat. :D "Idehozzák ezeket a nagy bórjúkat (a labira még elmegy,tényleg elég termetes darab), és telesz@rják az előkertemet!" :D Már kezd ez mindennapos lenni, és bármilyen vicces is, iszonyat fárasztó.

Többnyire ott hagyom őket, de hát még percekig ordibálnak utánunk. :S Tegnap egyikünknél még kakis zacsi is volt, de nem jutott el tudatukig a látvány. :(

2010. márc. 29. 08:44
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja és a legrosszabb, hogy azt mondta a nő, hogy telerakja ezt a részt mérgezett kajával, ha még egyszer meglát minket. :..( A mi kutyáink megtanulták már, hogy semmit sem szabad fölszedni a földről, kaját kiváltképp, de egy csomó "kukázós" kutyánk van. Már így is volt egy kutyus januárban, amelyiket megmérgeztek, és meghalt.

Nagyon félek, hogy egyre gyakoribbak lesznek az ilyen esetek... Lehet tenni ellene valamit egyáltalán?!

2010. márc. 29. 08:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, kompromisszum lehet, ha nem arra sétálsz. Ha nem túl forgalmas előttük az utca, akkor menjetek ki oda, vagy az út túoldalára, amíg kikerülitek ezt a házat. Jobb ötletem sajnos nincs :(
2010. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!