Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valóban sokat sétál a kiskutyám?

Valóban sokat sétál a kiskutyám?

Figyelt kérdés
4 hónapos magyar vizsla, napi kétszer 45 percet sètálunk , ahol szabadon szaladgál a parkban. Van egy ismerősöm, aki azzal riogat, hogy ez túl sok ès nem fog rendesen nőni a csontja, igaz ez?
2016. jan. 26. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szakértő nem vagyok, de az én 3,5 hónapos Cane-m minden este rohangál a kutyapajtikkal egy órát, mondtam a kutyaoviban is, és örültek neki. Meg maga a kutyaovi is egy óra, ott is mozgás, játék van, szerintem napi 2szer 45 perc egyáltalán nem sok. Sőt később kevés is lesz egy vizslának. De ez magánvélemény, hátha valaki okosabb is hozzászól majd a témához :)
2016. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, sőt ez lenne a normális minden kiskutyának. Az a jó amikor a kiskutya a saját tempójában tud szaladgálni, le tud pihenni ha elfáradt. Ami nem jó ilyen picinek ha pl. bekötöd a bicikli mellé és úgy futtatod amíg te akarod.
2016. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, ha ő mozog szabadon és nem te mozgatod, ahogy már előttem írták.
2016. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, èn is ìgy gondolom. Az egyetlen dolog ami elbizonytalanított, hogy nekünk is van a parkba sok kutya barát, akik ugye folyamatos mozgásra buzdítják ès ezért nem áll le, ha fáradt.
2016. jan. 26. 15:45
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
A csontnövési rendellenességei szerintem fehérjedús táplálástól lesz, nem a mozgástól.
2016. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
amíg nem bicikli mellett futtatod betonon ennyi idősen (mert ilyet is láttam már!!!!), addig az égvilágon semmi rosszat nem csinálsz. ne ugráltasd, ennyi, de a mozgás kell :)
2016. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!