Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan beszéljem rá anyát...

Hogyan beszéljem rá anyát arra, hogy lehessen kiskutyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta szeretnék kiskutyát. A kertes házunkban nem lehetett, mert van két cicánk, az pont elég. Aztán koliban laktam. Utána albérletben voltam. Most viszont vettünk egy lakást és ott élek a párommal és két barátnőmmel. Mindenki imádná, ha lenne ott egy kutyus. Viszont anya hallani sem akar róla. Hogy tudnám rábeszélni? Szerintem a lakást félti. Írjatok, ha tudtok, olyan példákat, hogy nem rosszak a kiskutyák a lakásban. Előre is köszönöm! :-)

2016. jan. 8. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

" Most viszont vettünk egy lakást és ott élek a párommal és két barátnőmmel. Mindenki imádná, ha lenne ott egy kutyus. Viszont anya hallani sem akar róla"


ha jól értem felnőtt ember vagy, nem is élsz már anyukáddal. akkor mi a fészkes fene köze van hozzá, hogy lesz -e kutyád?

2016. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy övé a lakás, amit félt..
2016. jan. 8. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért tudnak károkat okozni a kutyák, főleg kölyökkorban.

Marha egyszerű egyébként: vállalod, hogy bármilyen kárt okoz, azt megtéríted, megcsináltatod, kicseréled, ami szükséges.

2016. jan. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!