Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen kutyája vagy...

Kinek milyen kutyája vagy macskáj van? Mert fajtát akarok választani! És milyen természetü?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 19:14
 1/4 anonim válasza:

Attól függ milyen körülményekkel tudsz neki szolgálni, illetve mi vele a "célod." Ha olyan kutyát szeretnél, aminek nagy a mozgásigénye, szívesen viszed a természetbe, esetleg kertes házba szánod, én a helyedben arany retrievert választanék. Nagyon hűségesek, kölyökkorukban kajlák még, de hát melyik kutya nem az pár hónaposan, 1-2 évesen? :)

Ha az őrző-védő tulajdonságokra fektetnéd a hangsúlyt, a német juhászkutyák talán a legelterjedtebbek.

Nekem két yorkshire terrierem van, kisebb lakásban, szerető családban tökéletesen helyet kapnak. Okosak, kellően védik az otthont az esetleges "betolakodók" elől. Mozgásigényük kielégítése sem lehetetlen feladat.

Persze mielőtt bármiféle háziállatot választasz, minden vele kapcsolatos kötelességet gondolj át. Rendszeres oltások, megfelelő körülmények a jószág számára, és ami a legfontosabb, hogy mindig szakíts időt rá! Ne hanyagold el, hisz nem kis felelősség egy állat számára megadni a legjobbat.

2016. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekunk van labradorunk. O nagyon nyugodt,viszont nagy terulet kell neki,mert szeret jatszani,es sokat futni. De alapjaban veve 1 heten 2x jatszik,a tobbi idejet alvassal tolti.

Van Husky-nk. N o neki nagyon nagy terulet kell,es kell hozza egy olyan ember,aki naponta tobbszor tud vele jatszani. Nagyon nagy igenyei vannak.

2016. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy német juhász-rotweiler keverék kutyusom volt. Kiskorában megfelelően neveltük, így engedelmes, egyáltalán nem agresszív kutya lett belőle. Imádom ezt a két fajtát, de nem való tapasztalatlan gazdiknak.

Sok szerencsét a fajta kiválasztásához! :)

2016. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat én csak kedvencként a lakásban szeretném tartani :)
2016. febr. 11. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!