Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép a kutyusom?...

Szerintetek szép a kutyusom? Lenne esélye kiállításokon?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]


Shih-tzu kisfiú, most lesz 6 hónapos. Szerintetek szép? Lenne esélye kiállításokon? Írni akarok pár tenyésztőnek levelet,hogy mondjon róla véleményt, lenne értelme?:)

Köszi a válaszokat!


2010. márc. 28. 18:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Irj akkor minél több tenyésztőnek:D

[link]

regizz ide itt van egy csomó shih-tzu tenyésztő:)

2010. márc. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Melyik tenyésztőtől vásároltad? Mi a kennel neve?
2010. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

A szőrét tényleg nem kellett volna levágni az orra körül és akármilyen gyorsan is nő neki, mostanában nem tudod e miatt sem vinni kiállításra. Az orrhossza, orrtükre sem a standardban leírtaknak megfelelő. Ha már kiállításokról beszélünk és a shih-tzuhoz a rendszeres szőrápolás is hozzá tartozik, a helyedben frissen kifésült, megfürdetett és egész alakos (beállított) képet tettem volna fel.

Szerintem látogass ki vele kiállításokra, kérdezz meg bírókat, tenyésztőket a kutyusodról, ha nem vették el a kedved akkor menj vele kiállításra, az idő el fogja dönteni oda való-e a kutyusod és neked is tetszik-e a kiállítások világa.

Itt nézz körül,kennelek, kiállításokról fotók vannak.

[link]

2010. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

12:55 hozzászóló voltam, én megértelek, és természetesen engem is nagyon bántana, ha nem olyan visszajelzéseket kapnék, mint amiket reméltem, de akkor adok tanácsot hol nézelődjél,

Pl. az Alsó-Lajosfalvy kennel, Of Fan-Tyra kennel Szobatorpedó kennel, vagy a Lago Kye kennel kölykeinél.


ugye látod a különbséget???...

2010. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Akiteki ***** válasza:
48%

Nevezd be, vidd el és ki fog derülni.

Ha ott közlik, hogy a kutya nem megfelelő, rúgd s...be a tenyésztőt.:))

2010. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!