Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beleköthetnek ebbe a határon?...

Beleköthetnek ebbe a határon? (lent)

Figyelt kérdés
Szeptember végén visszük ki a kutyánkat Skóciába. De viszont a Titer vizsgálatnál és az útlevelében elírták a nevem. A Bősze helyett Bőzse lett. Ez nagy baj?
2010. márc. 28. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szeptemberig még bőven van időd módosíttatni. Jobban jársz ha módosíttatod,mert vannak olyan emberek akik mindenbe belekötnek.
2010. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Kezdjem újra a titer vizsgálatot és állítassam ki újra az útlevelet?
2010. márc. 28. 19:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy visszaviszed, és szólsz, hogy észrevetted, h elírták a neved. Szerintem kiállítják újból, ha leadod a mostanit.
2010. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy,nem úgy értettem. Csak módosíttatni kell,ha kérni fogod,biztosan módosítják.
2010. márc. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már szóltam, azt mondták ez van. :S A nevem Antalné Bősze Gyöngyi. Az útlevélben nem feltűnő, mivel nem nyomtatott betűk. Gondoltam a titer vizsgálat eredményét elkérem angolul még egyszer.
2010. márc. 28. 19:51
 6/15 anonim ***** válasza:

szia!

valahogy mindeneképp old meg mert ha belekötnek akkor mégis mit fogtok csinálni? visszafordultok?

2010. márc. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia, szeritnem nem fognak belekotni. Ha kezzel irott, fel sem fog nekik tunni. Van valami mas adatod is a papiron? Mert ha minden mas egyezik, akkor nem kotnek bele, szerintem.

Amugy ne haragudj, de kerdezhetek en is? Svedorszagban lakom, de szeretnek majd egyszer egyszer hazamenni a yorkimmal, aki nagyon jolnevelt. Arrol fogalmam sincs viszont, hogyan lehet vele utazni repulon. Repulovel mentek ti is? Ha nem, akkor hogyan? Es mennyi ideig kellett varnotok a titer vizsgalat eredmenyere?

Koszi elore is!

2010. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Remélem nem lesz semmi baj vele. Nem repülővel megyünk mert úgy nagyon-nagyon drága lenne. Autóval. A titer-vizsgálat pedig az hogy leveszik a vérét, elküldik a laborba és ha megfelelő a titer érték 7-10 nap múlva küldik az eredményt. Onnét számítva 6 hónap múlva utazhat a kutyus.(sajnos) :(
2010. márc. 29. 15:00
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekünk még nem jött meg az eredmény. 3-án jár le a 10 nap.
2010. márc. 29. 15:00
 10/15 Akiteki ***** válasza:
Észre sem veszik. Elakadnak a hosszú Ő-nél:))
2010. márc. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!