Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szereteném megkérdezni hogy...

Szereteném megkérdezni hogy kinek mi a tapsztalata a Scalibor kullancsnyakörv használatával? Jókat olvastam róla (www.scalibor.hu) de mielőtt megveszem gondoltam tájékozódik.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Én már két éve ezt használom a kutyáimra, nekünk bevált, kullancs nem is ment beléjük azóta. És külön szeretem azért, mert vízálló.
2010. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt használom mindkét kutyámon és sok kutyás ismerősöm szintén. Egyik kutyusban sem volt kullancs amióta rajtuk van! Annyi talán, hogy vakaróztak tőle az elején, de nem váltott ki allergiás reakciót vagy ilyesmi.
2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi idén vettünk először és elégedettek vagyunk vele (semmi változást nem vettünk észre a kutyán).

A környéken többen is próbálkoztak vele, eredmény:

- 1 labrador (az első héten némi vakaródzás) több éve elégedettek vele,

- 1 labrador allergiás rá (neki nem jött be),

- 1 svájci juhászkutya erős allergiás reakció (Ő a spot on -ra is allergiás).

2010. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozok, nekünk is bevált (yorkinál)
2010. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 16. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!