Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka hogya kutyám...

Mi lehet az oka hogya kutyám sántít?

Figyelt kérdés
Szóval. A problémám az lenne hogy van egy 1 éves angol bulldog kutyusom. És tegnap reggel vettem észre hogy mikor reggel felkelt sántított. De csak körülbelül 10 percig. Megnyomkodtam neki megnéztem alaposan semmit nem találtam nem nyüszögött meg semmi. Ma éjszaka többször felkelt és mászkált a szobában (mert meleg van ilyenkor mindig ezt csinálja) és sántított de nem tűnik úgy mintha fájna neki. Napközben semmi jele nincs a sántításnak. Még a kis pihenők után sem. napközben ugyan úgy mint eddig játszik, ugrál rendesen. Egyedül ami változás történt nála hogy tápot váltottunk. De egy jó minőségű rendes tápot kap. (happy dog)

2016. febr. 1. 02:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ízületi probléma lesz, ami nem lehet tudni milyen gyorsan súlyosbodik. Lehet, hogy csak nagyon lassan vagy gyorsabban. Ha sokáig nem mozgott, akkor egy kis időbe telik míg bemelegszik, beáll az ízület.
2016. febr. 1. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Az is lehet, hogy ilyenkor csak elfekszi a labat es amit az elso is irt kell neki ido, hogy bemelegedjen.:)
2016. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egy kutya sántít, az azt jelenti, fáj neki valamije. Most vidd el ortopédiához értő orvoshoz, míg fiatal és, ha valami elváltozás van nála, akkor eredményesen lehet gyógyítani.
2016. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg elkezdhetnéd kiegészíteni az étrendjét porcerősítő tablettával is. De az előttem szóló jól írja, nézesd meg orvossal amíg nincs komoly gond, vagy ha tenyésztőtől van kérd meg hogy nézze meg neked. Glyco flex 600-as porcerősítő mindenesetre nem árt majd neki én is adok az enyémnek!
2016. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért a dokinál kérdezz rá a diszpláziára, patella ficamra, ezek gyakoriak náluk:S
2016. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mar megoldódott a probléma. Vettünk neki yumove tablettát. Azt kapja azóta nincs semmi gond. Orvoshoz nem vittük el. Mert angliaban élünk. Es már volt egy két problémánk az orvossal. De köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2016. márc. 18. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!