Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántít/biceg a kutyám. Mitől...

Sántít/biceg a kutyám. Mitől lehet? Lehetséges, hogy állatorvost kell hívnom?

Figyelt kérdés
3 éves, középtermetű keverék kutyusum kb. 3 napja elkezdett sántítani. Először csak enyhén bicegett, észre se lehetett venni, hogy sántít. Most, így két nappal később már rendesen kivehetően látszik, hogy a bal mellső lábára sántít. Végignyomkodtam a lábát, de nem fájlalta sehol. Ugyan olyan életvidám, eszik rendesen, menne játszani meg sétálni csak nem merem kivinni, mert félek, hogy esetleg a lábának rossz lenne. Szóltam má a dokinak, de azt mondta max. csak szombaton tud a kutyámmal foglalkozni...

2015. máj. 6. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az állatorvost nem kihívni kell, hanem a kutyát elvinni a rendelőbe.
2015. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elvihetnéd egy másik orvoshoz, aki megvizsgálja.
2015. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi kutyánknak is ilyen baja volt régebben furcsa módon csak 3 lábán járt és az eggyiket nem tudta használni, késöbb elvittük az állatorvoshoz és kiderítette hogy megrándult az eggyik lába és egy inekcióval sikerült meggyógyitaniúk.(kicsit monduk drága volt)Úgyhogy én mindenképpen ajánlom az állatorvost. Ha pedig lesz*r titeket akkor szerintem vigyed másik állatorvoshoz.
2015. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Háznál semmit nem tud csinálni a doki ennél a problémánál!

Vidd olyan rendelőben ahol röntgen is van!

2015. máj. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is szokott sántikálni.. Álltalába azért mert kicsit dagi és elfekszi a lábát vagy az esti vadászatba megrándul neki :) de pár nap és elmullik a rándulás :)
2015. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Adj neki NYERS tojást (lehetőleg a héját is egye meg), kalcium hiánya van!!! (tapasztalat)
2015. máj. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nézz rá a tappancsára, hátha csak valami tüske ment bele. Meg óvatosan az ujjai közötti részt nézegesd meg, hátha oda szúrt be valami.
2015. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!