Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom megvásárolni az...

Hol tudom megvásárolni az alábbi termékeket?

Figyelt kérdés

Kutyaiskolába fognak majd kelleni.


Fojtónyakörv, minőségi póráz(julius K9-et mondott az oktató), futtató póráz és klikker. Igazából klikkerünk van, de anya azt mondta, hogy az nem jó és másik kéne, de ezt igazából nem értem.


Budapesten lakok. Belvárosi boltok, fressnapf tud szóba jönni vagy webáruház, de mindenképpen a pesti oldal, ha személyesen megyek el. Érdemes kutyával együtt menni, vagy megvehetem egyedül is ezeket?


A lényeg, hogy egy helyen tudjam megvenni ezeket, mert sajnos túl sok időm nincs vásárolgatni.


2016. febr. 1. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

petissimo, julis k9 webáruház, fressnapf stb.? nem olyan nehéz erre rákeresni....

a klikkeretekkel mi a baj? abból is van sok féle, én meg tudom mondani, hogy szerintem melyik a legjobb (nekem), de neked mi a bajod vele?

szerintem ilyenekhez nem kell kutya, elég netről rendelni, a nyakörv méretet is le tudod mérni otthon. boltból csak annyi az előnye, hogy látod a minőséget, de a julius k9-ek pl nem rosszak (bár mire kell, a sima mezei fresis póráz is jó sétálni).

2016. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fressnapfba szoktam járni, mondjuk leginkább kaját veszek ott, de ahogy eddig láttam nem túl nagy a választék ilyenekből. Maximum megkérdezem az eladót, hátha tud segíteni.
2016. febr. 1. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezeknek pont kéne lennie, legalábbis a legkisebb fresiben is mind volt, ahol eddig jártam. lehet, hogy épp elfogyott vagy csak nem vetted észre, az eladó biztos segít majd.
2016. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fresiben kell hogy legyen minden.
2016. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) megnézem mindenképp
2016. febr. 1. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!