Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki a www.grup...

Vickycsibe kérdése:

Vásárolt már valaki a www.gruppi.hu (gruppiac) weboldalról? Az oldal lényege, hogy 2 napig "óriási" akciók vannak termékekre, s ez alatt a 2 nap alatt tudod akciós áron megvásárolni. Mennyire megbízhatóak és milyen minőségű termékeket forgalmaznak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 09:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
2013. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 TaKy99 ***** válasza:
83%

Háát, még nem hallottam az oldalról, így megnéztem, de amit ma ott találtam ajánlatokat azok nevetségesek.


Egy noname szerszámgépkészlet ugyanezen az áron beszerezhető más webshopokban is. Illetve egy hasonló edénykészlet ugyanúgy 12.000-ért beszerezhető más webshopokból...


arukereso.hu, argep.hu, olcsobbat. hu csak körül kell nézni


Azaz, azért mert oda van írva, hogy 50.000-be került az nem a valóság. Azt ők valószínűleg 5-7 ezerért hozathatják Kínából.


Elmondom szerintem mit csinál ez az oldal.


1. Először is nézz körül mondjuk az alibaba.com-on milyen árak vannak arrafelé...

2. egyez meg a Kínai beszállítóval.

3. Hirdesd meg a terméket, 2 nap alatt ugye befut az összes megrendelés. pl.: ma az edénykészlet már 60 db-nál tart...

4. rendeld meg a Kínai partnertől (általában 20-50-100db-os minimális rendelések vannak)

5. kb 2-3 hét alatt ideér kínából és postázhatod is...


Nincs itt semmiféle akció, ezek ennyibe kerülnek... Elég inkorrekt a történet.

2013. nov. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
Engem a mai napon vertek át, szerencsére "csak" 1500 Ft-al, két 100 égős izzósort rendeltem tőlük, akciosan a két doboz volt szállítással 1500 Ft 10 000 Ft helyett. A képen minőségi izzósort tüntettek fel ami megért volna ennyit, de miután kiszállították (2 nap alatt) a csomag átvétele után a házban láttam kibontva hogy egy alsó kategóriás nagyon gagyi izzósorról van szó, ami mellé nem adtak pót égőket sem. Meg sem közelíti a képen látott izzósort. Most azon agyalok hogy szerezzem vissza a pénzem, de inkább a becsületem ezekkel a csalókkal szemben.
2013. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 TaKy99 ***** válasza:

#3: Az eu-ban: [link]


Magyarországon:

[link]


[link]

2013. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 TaKy99 ***** válasza:
46%

Ez is érdekes lehet számodra:

"A visszaszolgáltatás költségeit sem a fogyasztónak kell viselnie, ha erre azért került sor, mert a kereskedő – mint utólag kiderült – csak helyettesítő áruval tudja teljesíteni a megrendelést. A fogyasztónak a helyettesítő áruval való teljesítéshez természetesen külön, kifejezetten hozzá kell járulnia, ez az elállási jog nem érintheti. "

2013. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
0%
ÁTVÁGÁS, SEMMIKÉPPEN NEM AJÁNLOM! Az én történetem: kerámia serpenyőket ajánlottak (indukciós főzőlapon is használható,3 db-ot) 5.500 Ft + szállítási költségért. A serpenyők képe mellé tették piros színnel TV feliratot, mintha ezek a tv-ben is reklámozott serpenyők lennének. A felületes szemlélő csak a TV szót veszi észre, ami erősen hasonlít a tv-shop logójára... A serpenyőket kifizettem, de 5 hétig meg sem érkeztek, reklamálni szerettem volna, az ügyfélszolgálat természetesen folyamatosan foglalt volt. Akkor írtam nekik egy levelet, amire persze nem válaszoltak, de 13 (!) nap után megérkeztek a serpenyők, fekete szemeteszsák anyaggal áttekerve, SZÁMLA NÉLKÜL, és ami a legérdekesebb, hogy kérdésemre, hol kell aláírni az átvételt, azt mondta a szállító, hogy nem kell!!!
2014. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim válasza:

Ne vásárolj a Gruppitól! Átverés az egész. Nézz körül Google-n, egy csomó cikket találsz, amiben anyáznak a károsultak...

Amúgy én még mindig kapok tőlük ajánlatot (lassan 2-3 hónapja) és eddig mindig a spam között végezte (már azért is, mert az olyan hírlevelek, amikre nem iratkozom fel, de automatikusan kapom, mindig gyanús).

Szóval mondom neked is, de ajánlom, szólj másoknak is, hogy SEMMIKÉPPEN SE rendeljenek tőlük, mert valamilyen módon megkárosítják őket is.

2014. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
Ha vásárolsz náluk, arra számitsd, hogy ha meg is kapod az árút, az olyan minőségű lesz, mint a kínai legolcsóbb sz... Viszont, ha vissza akarod azt küldeni, a pénzedet soha nem kapod vissza!
2014. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Jack Bauer válasza:
KAmu. Az adathordozókon nincs Artisjus matrica, törvénytelen amit forgalmaznak, én fel fogom jelenteni őket. Így könnyű versenyképesnek lenni a tisztességes kereskedőkkel szemben. Egy-egy matrica 1-3000.- ft, függően, hány GB a termék....
2014. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
Vásároltam én is egy 16GB-os adathordozót.Sokára jött meg és használhatatlan. Soha nem fogok venni náluk semmit!
2014. máj. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!