Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri a sztárok által piacra...

Megéri a sztárok által piacra dobott termékeket boros áron megvásárolni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például Dukai Regina myloveshop-os ruháira.. vagy a sugarbirdre.. szerintem annyira nem elragadóak, hogy ilyen méregdrágán kellene árulni őket.. vannak köztük tényleg egyedi darabok is.. na de egy tök sima feliratos pólót 9000 Ft-ért dobálni, én kicsit sokallom..
2015. máj. 2. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem drága...
2015. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
drága... 9000 ft-ért már nevesebb márkájú darabokat is lehet venni, akár magyar dizájner márkákat is. szerintem többet ér egy nanushka vagy mono shop ruhadarab, mint egy dukai regina cucc.
2015. máj. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg sörös áron.
2015. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem tellne ra:D
2016. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri. :) Pár alkalommal rendeltem már tőlük, a legtöbb ruhájuk fedi az én ízlésemet, jó minőségűek, tartósak. Azt viszont meg kell hagyni, hogy nem olcsó darabok.. :P
2016. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!