Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék írni, segítséget...

Hol tudnék írni, segítséget kérni Cesar Millantól? Jó lenne ha tudna segíteni egy kicsit a kutyámmal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Vidd el más kutyakiképzőhöz.
2016. febr. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Cesar amit tanít az hogy nem a kutya okozza a gondod, hanem a gazdi saját maga. Nem a kutyával nem tudnak mit kezdeni hanem a gazdájával. Ha pedig jó a kiképző , olyat biztosan nem mond, hogy nem tudok mit kezdeni a kutyáddal. Keressél fel egy rendes helyet. Ha fajtatiszta a kutya akkor akár tenyésztőt is. Ha keverék egy menhelyre is mehetsz, kérdezzed meg ott tudnak segíteni vagy tudnak olyat aki segíthet. De ha leírnád mi a gond akkor itt lehet segítenek. Nagyon sok tapasztalt, jó kutyás van.
2016. febr. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron a Nyakas Gábor kapcsolatban áll vele, valami közös programon dolgoznak. Keresd meg őt, talán tud segíteni neked, itthon is vannak nagyon jó trénerek.
2016. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam hogy a kutyával van a baj, tudom hogy velem van, csak már nem tudom mit csinálhatnék vele. Az a baj hogy nem figyel rám, nem fogad szót, minden más jobban érdeklo. Amúgy 8 hónapos kan kutyus.
2016. febr. 3. 13:40
 15/34 anonim ***** válasza:
És mit próbáltál eddig? Mert hogy ez elég általános probléma, nem egy olyan dolog, amihez CM kéne :)
2016. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

és ebben egyetlen egy magyar kiképző sem tudott segíteni??????????

ha többhöz is fordultál már és nem, akkor vagy iszonyat kóklerekhez mentél vagy szimplán menthetetlen vagy. ilyet is láttam, akart is a problémával foglalkozni meg nem is. csinálta is meg nem is...

2016. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Kamasz kutya,feszegeti a határokat.


Kötödés tréning,következetesebb nevelés.


Kizárt dolog,hogy ebben egy kiképző nem tud segíteni!!!


Ja és én javaslom még az ivartalanítást is.

2016. febr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Ami tanácsot eddig kaptam azokat betartom, én megyek ki az ajtón először, nem mehet elém séta közben,a kutyakiképző tanácsára leszoktattam az ágyról, mert ott folyton dominált, csak akkor eszik amikor mondom neki hogy "a tied", séta után is a lakásba csak akkor jöhet be ha mondom neki. Most úgy ennyi jutott eszembe. De azzal van a baj, ha néha póráz nélkül van akkor nem jön vissza, még jutifalatért sem, elkezd szaladgálni, ugrálni, hív játszani, mindegy mit mondok, hogy mondom. Volt hogy kb 30 percig nem tudtam megfogni, és volt olyan is hogy kiszaladt az útra. A másik meg ha kutyát lát, akkor se nem lát, se nem hall, ott állok előtte és észre sem vesz, annyira figyeli a kutyákat, az úton is képes lenne átmenni miattuk. Nem agresszivitás ez, hanem mert imádja a kutyákat, jobban mint minket, hihetetlenül kutyacentrikus, és már pici kora óta ilyen, nagyon kajla, nem kötődik hozzám,nem figyel rám.
2016. febr. 3. 22:15
 19/34 anonim ***** válasza:

És a behívással konkrétan mit csinálsz, hogy jobban működjön? Vagy ennyi, hogy előbb mész ki az ajtón és majd hátha megjavul?

Vidd normális kutyasuliba, vagy hívj házhoz kiképzőt, mert ez így halottnak a csók.

2016. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Már 2 hónapos kora óta gyakoroljuk a behívást, kutyasuliban is meg otthon is, régebben megcsinálta, de az elmúlt 1-2 hónapban nem.
2016. febr. 3. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!