Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék írni, segítséget...

Hol tudnék írni, segítséget kérni Cesar Millantól? Jó lenne ha tudna segíteni egy kicsit a kutyámmal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Oké, de mit csinálsz, amikor nem megy oda? Hosszú póráz, elkapás, visszavivés, büntetés volt, vagy jutifalattal meg könyörgéssel próbálod?

Ehhez nem kell Cesar Millan, csak egy olyan kiképző, aki ért ahhoz, amit csinál, meg egy olyan gazda, aki csinálja, amit a kiképző mond. Ennyi.

2016. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Én minden tanácsot megfogadok. Hát sok mindennel próbálkoztam már. Amikor tanítottam neki mindig jutifalatot használtam, azért vissza is jött, de most már azért sem.Aztán rájöttem, hogyha kedvesen, aranyosan könyörgök neki akkor nagy nehezen visszajön,akkor megdicsérem, de mostmár úgyse. Általában megfoglya valaki, egy idegen, mert azokhoz mindíg odamegy, ilyenkor nem kapit simit, hanem lenyomom a földre addig amíg még fel akar kelni, hamár nem mozdul meg akkor engedem csak felkelni, de ezeknek semmi haszna, rám se hederít, remélem, hogy csak a serdülőkorszak miatt csinálja.....
2016. febr. 3. 22:58
 23/34 A kérdező kommentje:
*fogja
2016. febr. 3. 22:59
 24/34 anonim ***** válasza:

Istenem, ne nyomkodd le, könyörgöm. Vidd el egy rendes kiképzőhöz, aki megtanít fegyelmezni, és csinálj mindent centire úgy, ahogy mond. Meg fog oldódni.

A kamaszkora hiába múlik el, utána se lesz behívható. Most teszteli, hogy meddig mehet el nálad. Ha azt látja, hogy szarhat a fejedre, akkor később sem fog ezen változtatni.

2016. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Máshol is láttam már ezt a lenyomást, a Cesarnél is.
2016. febr. 3. 23:14
 26/34 anonim ***** válasza:
Oké, de nem tudod helyesen alkalmazni (ha működne, nem lenne már probléma, ugye, mert megoldotta volna). Van millió jó technika, de attól még te nem fogod tudni, hogy azt mikor, miért és hogyan alkalmazd. Annyian elcseszik, hogy rossz nézni. Így leírás alapján te is. De ezért vannak a kiképzők, akik értenek hozzá, és segítenek ezekben.
2016. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy nagyon jó kutyakiképzőhöz járok és mindent betartok amit mond, nézem a Cesar műsorát is és onnan is alkalmazok dolgokat.....de a behívás nem megy, nem fogad el, nem figyel rám. Itthon tök jól megy minden, rá hallgat a legjobban, de kint....semmi, főleg ha meglát egy másik kutyát.
2016. febr. 3. 23:17
 28/34 A kérdező kommentje:
Ezt a lenyomást csak pár hete alkalmazom és akkor abban a pillanatban használ, de utána srmmi.
2016. febr. 3. 23:18
 29/34 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer: mi a problémád azzal, hogy másik kiképzőhöz menj?
2016. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Az hogy nagyon szeretem a mostani kiképzőt, nagyon jó és régi barát, és nagyon jól ért a kutyákhoz. Meg itt Fehérváron a Nyakast mondják nagyon jónak, de nagyon drága a tanfolyam, hisze a kutyám tud már ülni, feküdni, maradni, láb mellett sétálni...csak a behívást nem.
2016. febr. 3. 23:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!