Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék írni, segítséget...

Hol tudnék írni, segítséget kérni Cesar Millantól? Jó lenne ha tudna segíteni egy kicsit a kutyámmal kapcsolatban.

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 21:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szóval Cesar Millan kéne, de elérhető közelségben nem kell megoldás. Ahogy érzed.
2016. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Mellesleg egyszer mondott egy tanácsot hogy hogyan szoktassam le a mindent felzabálásról. Azt mondta hagyjam, majd a kutya eldönti.j7 hogy mit tud a gyomra megemészteni ése mit nem....hát ez akkora baromság,azóta is mindent feleszik, rágót, müanyagot, celofánt, befőttelgumit, zsebkendőt...hetente járok vele dokihoz... :(
2016. febr. 3. 23:34
 33/34 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlj valakit, bár nem hiszem hogy bármi ujjat tudnának mondani. Amennyi embert én már megkérdeztem, köztük kutyakiképzőket is...már vagy 6-7 hónapja kérdezkősködöm, kitatok, olvasok, de nem adom fel, rohadtul nem fogom feladni, akkor is vissza fog jönni ha belehalok is. :D
2016. febr. 3. 23:39
 34/34 anonim ***** válasza:

Nem kérdezősködni kell, hanem eljárni foglalkozásra, mert ez nem egy két mondatos jótanács alapján megoldható probléma, különben én sem tépném itt a számat három oldal óta, hanem az elején megmondtam volna a varázsszót :) A behívás a legnehezebb dolog, mert az egész kutya-gazda kapcsolatnak rendben kell lennie hozzá.

Nem ismerem arrafelé a kiképzőket, ki kell próbálni, ki tud irányba állítani titeket.

2016. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!