Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hurcolja éjszaka az...

Miért hurcolja éjszaka az edényét?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves mopsz kutyám. 2 hete kb. elkezdte azt, hogy hurcolja az edényét, csörög vele a csempén, az ételt kiborítja belőle. Reggel és este kap enni. Az esti vacsora után egy külön tálkába rakok száraz tápot amit este tud rágcsálni vagy napközbe. Ezt a tálat hurcolja. Ha nem ébredek fel akkor a többit is elviszi. Ha rá szólok vissza jön az ágyba és alszik tovább. Most cseréltem a tápot, azt hittem azért borítja ki mert nem ízlik már neki. De az új táppal is ezt csinálja.

2016. febr. 3. 22:53
1 2
 11/11 aperitif ***** válasza:
Nekem mindig azt mondta az állatorvos, hogy 20 percig legyen előtte az étel, amit az idő alatt megevett, annyi, és viszlát. Nem egészséges, ha az állat előtt egész nap ott áll a táp.
2016. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!