Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől vonyít a kutyám? (többi...

Mitől vonyít a kutyám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Régebben volt neki epilepsziája.

Nem rángatózik csak egyet kvajikól és ha hozzá érünk akkori is kvajikól.

Eddig nem sűrűn volt nála ,de mostanában havi 1x2x előjön.

Utána mintha semmisen történt volna.Nem veszti el az eszméletét.Kicsit zavart és remeg.1-2 percig.

Dokinál voltunk,azt mondta ha gyógyszert adunk neki akkor élete végéig adni kell és lehet ,hogy nem is epilepsziás.Ahhoz ,hogy tuti legyen elkel vinni BP-re és valami drága vizsgálatot csináltatni.

Baján lakom. A kutya 12 éves múlt.de jó erőben van.



2016. febr. 7. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elviszitek a vizsgálatra, biztosan kiderül hogy mi a baja.
2016. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos,de sajnos le vagyok %-olva és 57000,-ből nem tudom kifizetni :( A Férjem is beteg ő is le van %-olva éppen elég a pénze a rezsire.Az Én pénzem meg a kajára és más kiadásra. :( :( :(
2016. febr. 7. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Részlet, kölcsön?
2016. febr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Hát pedig egy kutya felelősséggel jár, akinek nincs meg az anyagi háttere, az legyen csak ideiglenes befogadó, ahol a menhely fizet minden költséget, és gazdásodásig családi környezetben van a kutya. Mindenki jól jár.

Én hamarabb elvittem volna dokihoz, nem várnék rá. De nem tudom, hogy mekkora, egy kistestűnél még középkornak számít, egy nagynál pedig idősnek, szóval lehet hogy már időskori betegség is van. És az fáj neki.

2016. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs fájdalma serencsére azt észre vennénk.Egy kis testü kuya és keverék.Amikor kihoztuk a menhelyről még volt munkám nem voltam beteg.Viszont elaltatásra várt szegény azért választottuk őt.

Egyébként Bajáról BP_utazni ls sokba van ugyanis a kutyának is pénzbe kerül a jegy.

Nem vagyunk felelötlenek és tudtuk mikor elhoztuk a menhelyről azt, hogy mivel jár egy kutya tartás.

Kölcsönre már mi is gondoltunk,de az alacson nyugdíjra sehol nem adnak.Magán személytől meg nem kérhtek annyit és nekem csak is olyan ismerőseim vannak akik hasonló cipőbe járnak.

2016. febr. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!