Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Afgán Agár kutyát, miért...

Az Afgán Agár kutyát, miért kell sétáltatáshoz beöltöztetni?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen kutyát - azt hittem, hogy kecskét visznek pórázon :D - a lábain hosszú cipők voltak, a nyakára, fejére meg rá volt húzva valami ruha.

Valahogy így: [link]

Csak hosszabb volt a lábán a csizma... izé.



2016. febr. 9. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom hogy ne piszkolódjon be a drága pénzen kozmetikázott bundája. Szerencsétlen kutya...
2016. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom aznap/másnap kiállításra vitték és nem akarták hogy a beleölt néhány óra tönkre menjen.
2016. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam, de a fejére minek az a cucc? :D

Igazából amelyiken láttam, nem nagyon hatotta meg, úgy ugrált és szaladgált, mint akit nem zavar. Ahhoz képest, hogy rövid pórázon volt.

2016. febr. 9. 11:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiállításra van felkészítve, akkor óvni kell a koszolódástól a felkészített szőrt. Az ilyesmi velejárója az olyan kutyáknál, ahol a kiállítási forma közel nincs a mindennapihoz.
2016. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A fejére meg azért kell, hogy szimatoláskor, iváskor ne lógjon a földre a füle, ne koszolódjon.

El tudom képzelni, milyen meló, mire felkészítenek egy ilyen kutyát...

2016. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Agaraknál nem ritka ez a furcsa sál+fülvédő:

[link]


Nem tudom pontosan mi célt szolgál, de nem azért adják rá, hogy hülyét csináljanak belőle.

2016. febr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj de cuki! Azok a sapik! :D

Köszi a válaszokat amúgy! :D Okosabb lettem ma is. :p

2016. febr. 9. 13:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, azért teszik rá, hogy ne koszolódjon a szőre. Gondolj csak bele, ha neked lenne ilyen hosszú "hajad" és végighúznád a földön :) főleg ebben a lucskos februári időben.
2016. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-as vagyok, amit linkeltem, ott egy afgán sincs. Biztos van valami konkrét oka, amiért így bebugyolálják az agarak fülét.
2016. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!