Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csajok milyen porszivotok van...

Csajok milyen porszivotok van kutya melle? Napi szinten porszivozok ( takaritas manias vagyok) nem szeretnek nagyon dragat.

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van:

[link]


Hogy ez kinek drága, kinek nem...nem tudom. :) De könnyű és napi szinten egyszerű használni. Annyit nem szeretek benne, hogy porzsákos.

2016. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk volt valami HEPA szűrős, na az semmit nem ért.


Most METABO van és vettünk hozzá egy univerzális turbó fejet, ez a kombináció tökéletes, sehol nem marad szőr. Hosszú és rövid szőrű kutyával is tesztelve. [link]


[link]

2016. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A porszívót amúgy mi jóval olcsóbban vettük, 27-30 körül, de ha azt nézem, hogy a HEPA szűrős is 16 ezer volt és használhatatlan, akkor már simán megéri a drágább.
2016. febr. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :) na igen en azert akarom lecserelni mert cserelhetos zsakot szeretnek. Amim most van az szornyu!
2016. febr. 10. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy bivaly Samsungom van, a nevét sajna nem tudom. 30 ezerért vettem, olyan erős, hogy majdhogynem felszívja az egész szőnyeget. :D Ilyen kis tároló van a cső oldalán, amibe összegyűjti és keringeti a nagyobb koszdarabokat.

Megéri picivel drágább porszívót venni, sokáig szolgál és remekül lehet vele dolgozni.

2016. febr. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a porszívó fajtája(teljesítménye) számít. Nekünk egy sima 16 ezres LG van, de vettünk hozzá turbó fejet. Na, ezután nem marad kosz!
2016. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!