Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tehetnék a porszívóval,...

Mit tehetnék a porszívóval, ha felszívott a fürdőben vizet és most ha porszívozok vele, büdös? Rohadás, állott víz, ázott kutya szagot csinál a lakásba porszívózáskor.

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon alaposan ki kell szárítani/tisztítani. A porzsákot ha papír cseréld ki, ha textil akkor ki kell mosni mosógépben. A szűrőket cseréld ki és az egész gépet valami száraz meleg helyen szárítsd ki. Ha nem ózkodsz tőle szétszedheted az egész gépet, és hajszárítóval kiszáríthatod. Persze a garancia ilyenkor ugrik.
2009. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is be szokott büdösödni, mivel a gyerek orrát szoktam szivatni vele, és van úgy, hogy ha náthás, és nincs idő, hogy az orrszívó kiszáradjon, akkor a mosás után benne maradt minimális vizet is magába szippantja. Ilyenkor ájuldozni szoktam, milyen büdös. Ráadásul nekünk porzsák nélküli van, de semmi baja nem lesz, és ki fog szellőzni!!
2009. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a légszűrőját kell kivenni, alaposan kimosni, és jól kiszárítani, miután a tartályát gondolom, már kimostad...

én tiszta, általános mosószeres (vagy virágillatú padlóápolószeres) vizet teszek bele, és úgy porszívózok tovább - enyém eleve vízszűrős, és előfordul, hogy benne felejtem a tartályban a vizet, na iylenkor van olyan ázott (gyerekem szerint döglött) macska szaga, ha bekapcsolom xD és pánikszerűen öntöm-tisztítom ki az egészet, szerencsére van tartozékként pót-légszűrőm hozzá...

nah szóval, a légszűrő az elsődleges bűzforrás, kitapasztaltam, amikor kitakarítottam a tartályt, mégis bűz áradt a porszívóból, mert úgy gondoltam,a légszűrő még kibír egy bevetést - hát nem bírt ;)

2014. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!