Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elsebesedett a kutyám arca,...

Elsebesedett a kutyám arca, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kani csau-csau kutyám. Három hete észrevettem, hogy rózsaszín foltok és sebképződmények vannak az orra és a szeme körül. Azt hittem el múlik magától és h kivagta vmivel, de nem. Hívtunk egy állatorvost (szerintem egy hatalmas sarlatán a 2. héten. Az orvos azt mondta allergiás valamire és beadott neki egy antibiotikumot.(15000ft) Azóta sem javult, sőt hatalmas sebek vannak az arcán. Helyileg megprobaltuk fertőtleníteni de nem sok sikerrel. Védő gallér van most rajta már 3 napja, hogy ne vakarja tovább. Nem változott semmit véres gennyes sebek. Az orvos halogat és nyugtat telefonon, de nagyon csúnya neki. Mit tegyek?? Hogyan segíthetem elő a gyógyulását?

#seb #csau-csau #kutya állatorvos #gennyessebek
2016. febr. 11. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elviszed a kutyádat egy nagyobb klinikára, kórházba. Ahol mintát tudnak venni a sebekről. Ezt te otthon nem fogod tudni megoldani.
2016. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt, az jó. De még előtte fogod a kutyádat, meg apukádat, illetve a legerősebb férfirokonodat, elmentek személyesen az állatorvoshoz, megmutatjátok, hogy ennyit ért a munkája és megkérdezitek, hogy visszafizeti a "kezelés" árát, vagy a neten mindenhol kiírjátok ezt a történetet, a kutya sebes pofijával és az ő nevével együtt.
2016. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gombától kezdve az autoimmun betegségig sokféle betegség lehet. A pontos meghatározáshoz bőrkaparékot szoktak venni az orvosok.
2016. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne házhoz járó dokit hívjatok, hanem menjetek el egy másik állatorvoshoz, egy jól felszerelt, normális rendelőbe, állatklinikára.

Ott kivizsgálják, hogy pontosan mi okozza (sok oka lehet), és azt kezelik.

2016. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
eléggé demodex gyanus, vagy egy bőrgyógyász szakorvos, de mindenekelőtt egy bórkaparék vizsgálat, hogy kiderüljön mi a baja pontosan. jobbulást!
2016. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Házhoz járós dokik,oltás beadásán kívül másra nem igen jók. Ismerek 2 dokit nekik van rendelőjük is,házhoz is járnak. De ha komolyabb a gond akkor a rendelőben vizsgálják ki,mi is a baj.


Keress másik orvost,mert ha szóltatok neki,hogy hatástalan a gyógyszer és nem tesz semmit csak nyugtat. Akkor kétlem,hogy meg gyógyítja majd a kutyádat.


Rendelőbe,klinikára vidd!!

2016. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!