Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a húzóhám és a...

Mi a különbség a húzóhám és a sétahám között?

Figyelt kérdés
Tudnátok esetleg képet küldeni?
2010. márc. 30. 21:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A sétahám nem túl erős, arra elég, hogy egy átlagos kutyát megfogjon. A húzóhám sokkal erősebb, szánhúzókutyáknak van, akiknek nagy terhet kell húzniuk.
2010. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kiképző azt mondta, hogy a húzóhámmal jobban húz, a sétáltatóval kevésbé. Mert a sétáltatóhám a hónalját nyomja ha húz.
2010. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom csak az a gondom hogy nemtom megkülönböztetni mert szeretnék venni hogy ne húzzon csak nem akarok véletlenül húzóhámot venni
2010. márc. 30. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Sétáltató: [link]

Húzó: [link]

Húzó: [link]

2010. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Akiteki ***** válasza:
100%

A húzóhám lényege, hogy a kutya egész testén átér, hogy mind a 4 lába erejével tudjon húzni. Ezért a farkánál végződik. És persze azért is, mert ha a háta közepén volna a vége, akkor az utána kötött kötél dörzsölné a hátsó felét.

A sétáltatóhámnál tökmindegy, így is úgyis húzni fog a kutya benne.

2010. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akiteki ***** válasza:
100%

21:22

Nem tudom, honnan vetted, hogy azokban a hámokban húzni fog bárki is bármit. Főleg a strasszokkal kivert hámocska, tuti egy munkakutyának készült:))))

Ilyen egy húzóhám: [link]

2010. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A huzoham huzasra valo, a setaham pedig csak a nyakorv helyett talaltak ki azzal a cellal, hogy ne a kutya nyakat nyomja, amikor huz a kutya.

Szemelyes velemenyem, hogy ha a kutya meg lenne tanitva, hogy nem szabad huzni, akkor nem lenne a hamra szukseg, mert a nyakorv sem szoritana a torkat.

2010. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Én vettem hámot a kutyámnak, és kevésbé húz. Nem kell belekötni abba, amit még nem próbáltál!! Én nagyon ajánlom neked a hámot. Régen, a nyakörvel repültem, a hámmal pedig normálisan sétálunk. Annyiból ebőnytelen, hogy a kutya teste nem üres. Én ruhát sem adnák rá:)
2010. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Akiteki ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem próbáltam? Én is voltam kezdő kutyás, vettem mindenféle marhaságot. Volt hámunk is, odaadtam egy lebénult boxernek. Flexi pórázom is volt. Estem vele akkorát, mint a Nagyalföld. Aztán rájöttem, hogy inkább iskolába kell járni.
2010. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém is jár suliba. Amúgy én csak a tapasztalatomat írtam le, nem kell belekötni.
2010. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!