Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ellik a Tacskó kutya mit...

Láthatattlan000 kérdése:

Ellik a Tacskó kutya mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Ellik a keresztanyám kutyája délután 4 kor meg meg szulte az egyik kis kutyát de az meg is halt

azota is vajjudik nem tudunk vele mit csinálni csak járkál de vannak fájásai de mindig el megy neki nagyon félunk hogy a maradék 2-3 kutya is meg hal benne


2016. febr. 18. 23:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%
Üssd be a keresődbe, hogy kutya ellés, segíteni biztos fog tudni valamiben a leírás .
2016. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Már próbáltam ..

de próbálkozom még

2016. febr. 19. 00:33
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

B...ki!

Ha egyszer voltatok olyan felelőtlenek, hogy elletitek a kutyát, ennyit vállaljatok már be... 30 kilóméter vidéken max fél óra...

Már több száz kilómétert utazik, mert úgy látja, hogy a kutyája bágyadt, a szuka, ha meghalnak a iicsik hullamérgezést kap, aztán sem kiskutya, sem szuka nem lesz.

Mit csinálj!?

Fogd meg az autót, a szukát és induljatok...

Már, ha még élve szeretnétek látni a szukát, nem kínozni...

2016. febr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem a felelőtlenség újabb áldozata...

Mekkora volt az első kölyök? tudjátok, hogy milyen fajta az apa? Mert ha jóval nagyobb testű, akkor gyakorlatilag keresztet vethettek a kutyára, mert könnyen lehet, hogy a kölykök mérete miatt nem tudja megszülni az anya őket.és örüljetek, ha a méhe nem szakad szét...

a vajúdás akár 24 óráig is eltarthat, és ha nem túlméretesek a kölykök akkor ha szerencsétek van nem hal bele az egész alom plusz az anya... a kölykök érkezése között akár 4-5 óra is eltelhet...

ha a saját dokitok nem veszi fel a telefont akkor keressetek egy ügyeletes állatorvost, ha megírod, hogy hol laksz biztos akadnak akik segítenek keresni a közeletekben ügyeletes állatorvost ( bár elég gáz ha azt várjátok, hogy a ti kutyátok megmentésének érdekében más igyekezzen keresni nektek számot) és ha nincs kocsitok, akkor hívtok egy taxit... Én egyszer végig vittem ezt a gyomorcsavaros kutyámnál, és jött is olyan taxi, aki megengedte az állatot a kocsiban, és az ügyeletes orvos is fogadott....

De ha már akarva akaratlanul lehoztatok egy almot, akkor most se legyetek restek mindent megtenni az alomért, és az anyáért.

2016. febr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kértem balf**z el vinénnk mi orvoshoz de autó nélkul hová vigyuk ?? .. a kereszt apám dolgozik és nincs itthon !! !! azér vagyok itt ! .
2016. febr. 19. 00:38
 16/28 A kérdező kommentje:
14/es válaszoló koszonom :)) keresni fogunk egy számot .
2016. febr. 19. 00:40
 17/28 bollocks ***** válasza:
63%
Ivartalanítani kellett volna. Mármint keresztanyád szüleit...
2016. febr. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Menny a f**zba ..

gondolj bele .

hogy az állat orvost csak krán reggel tudjuk el érni !!!


idiota gondold már meg mit irsz net harcos

2016. febr. 19. 00:44
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

Tömegközlekedésről esetleg hallottatok már?

Én is kis faluban lakom,nincs autó.Ha nagy a baj,vonatra ülök és irány a város a kutyával.Még akkor is,ha aznap már nincs vissza vonat és a pályaudvaron kell aludnom.

Kibírom a kutyámért.És a város 85 km tőlünk,nem 20.

2016. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Leírás alapján segíteni kellene annak a kutyusnak vagy kézzel, vagy egy orvosnak műtétileg . A kölyköknek már rég világra kellett volna jönniük . Ha megadtad volna, hogy merrefelé laktok, szerintem rákerestek volna egy csomóan, hogy miféle segítség van a közeledben .
2016. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!